21-11-11, 12:35
|
#3136
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,253
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
honda aia de mai sus este fantastica uitati ca am gasit-o si la vanzare cu poze completa e tunata mai frumos decat bertonele meu :P http://www.***********/honda-prelude-C21756988.html
o gasiti pe autovit cautati honda prelude este la 3990 e ca vad ca linkul nu merge
__________________

Cand ai una ,n-ai nici una ... cand ai multe-ai de-abia una ! asta-i aplicata in toate !
Se poate oare " OMEGA TURBO" ?
Last edited by JUPAN_EMY; 21-11-11 at 12:38.
|
|
|
23-11-11, 08:36
|
#3137
|
Stage 3
Join Date: Jan 2007
Posts: 144
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Quote:
Originally Posted by KELBURTOS
Nu te-am vazut.Ori esti invizibil..ori are volanul pe bancheta din spate. 
|
are joystick
|
|
|
23-11-11, 09:06
|
#3138
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 713
Member of: [Opel] [Colectionar Machete]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Quote:
Originally Posted by Fram
are joystick 
|
am zis ca eram la volan , adica conduceam adica de aia nu am facut poze la interior ..uoooff, nu ca eram in masina respectiva
|
|
|
23-11-11, 13:25
|
#3139
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2009
Posts: 222
Member of: [DACIA]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Aha.Data viitoare fii mai explicit 'sa intelege' tot poporul.
|
|
|
27-11-11, 13:14
|
#3140
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2011
Posts: 213
Member of: [RENAULT] [Opel] [ALFA ROMEO]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Quote:
Originally Posted by skype09
uiti ci am gasit 
|
Era azi in targ de vanzare  cerea in jur la 3500-4000 nu m-ai stiu exact.cand am vzt unde e volanu/  nu ma m-ai interesat
Last edited by pasaree; 27-11-11 at 13:17.
|
|
|
27-11-11, 21:39
|
#3141
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Quote:
Originally Posted by ☞ⓅⒶⓈⒶⓇⒺツ
Era azi in targ de vanzare  cerea in jur la 3500-4000 nu m-ai stiu exact.cand am vzt unde e volanu/  nu ma m-ai interesat
|
Ai grija mare cu ala care o vinde, l-am vazut si eu azi, cred ca e interlop ceva, nu e bine sa te dai la glume cu el, am vazut ca avea si sabie pe bord, e nasol...
|
|
|
27-11-11, 23:13
|
#3142
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2011
Posts: 213
Member of: [RENAULT] [Opel] [ALFA ROMEO]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Quote:
Originally Posted by aleks
Ai grija mare cu ala care o vinde, l-am vazut si eu azi, cred ca e interlop ceva, nu e bine sa te dai la glume cu el, am vazut ca avea si sabie pe bord, e nasol... 
|
 ) eu nu l-am vazut .. pacat
|
|
|
28-11-11, 00:03
|
#3143
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [MERCEDES]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
da....e de ala cu ceafa dubla
|
|
|
26-02-12, 22:16
|
#3144
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,253
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
da da .. aveti grije cu ala
|
|
|
26-02-12, 22:58
|
#3145
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [MERCEDES]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
da' ce prompt ai fost cu raspunsul
|
|
|
27-02-12, 23:06
|
#3146
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
I-a luat juma' de an sa intre pe forum pe aici da' in rest e ok
|
|
|
25-03-12, 12:27
|
#3147
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 713
Member of: [Opel] [Colectionar Machete]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
........
|
|
|
25-03-12, 12:33
|
#3148
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,031
Member of: [PEUGEOT]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Ce tocanita de culori si forme...
|
|
|
25-03-12, 14:16
|
#3149
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 312
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Arata mult mai bine cand nu era foliata, am apucat sa o vad fara folie !
|
|
|
26-03-12, 09:30
|
#3150
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Maşinile modificate din Bacău
Fostul proprietar cred ca are si acum schitele la centimetru cu masina asta, inclusiv folia din interior, scaunele, exteriorul, colantarea, asa si-a dorit-o, cum e acum 
Sunt curios la cine a ajuns masinuta
|
|
|
|
|