Pe 1 iunie,de ziua copiilor,va avea loc un concurs in parcare la stadion"Cea mai simpatica masina din Bacau",taxa de inscriere este 100 ron(Banii vor fi folositi in scopuri caritabile),parerea mea este sa participati si voi si sa mai discutati acolo...scz daca m-am bagat ca musca`n cacat!