Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 20-05-10, 15:17   #2881
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,841
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Am si eu intrument din ala si nu l-am folosit in viata mea..na..eu am intrebat daca il folosesti..sincer s-ar vedea mai bine fara...Si fara ironisme te rog..merci...Ia totul ca o parere..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 15:38   #2882
Capric0rn

Stock
 
Join Date: May 2010
Posts: 9
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Oricum e posibil sa sara acel stergator din cauza subwofer-ului
Capric0rn is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 16:50   #2883
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,841
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Urat ..imi pare rau..Oricum a iesit bine..ce prindere ai la jante?
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 17:54   #2884
radu2luk

Stage 2
 
radu2luk's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 27
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Quote:
Originally Posted by cristi_407 View Post
Urat ..imi pare rau..Oricum a iesit bine..ce prindere ai la jante?
Cristi ce mai face peugeotul?
radu2luk is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 18:56   #2885
Crimz-vT

Stage 5
 
Crimz-vT's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 539
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

pai ce motor ai RBY? 101 cai e 1,7 cdti ?

Imi place masina bara fata as fi ales ceva mai agresiv.. Spatele e f tare
Crimz-vT is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 19:06   #2886
BC17RBY

Stock
 
Join Date: May 2010
Posts: 7
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

motorul da e 1.7 CDTI 101 hp. lasam asa bara pe fata ca prea multa agresivitate cer cai mai multi sub capota. toate la timpul lor si vorba lu radu stergatoru pe spate o sa sara singur deacolo sper fara luneta =))
BC17RBY is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 19:08   #2887
Capric0rn

Stock
 
Join Date: May 2010
Posts: 9
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Robert e vorba de CDTI
Capric0rn is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 19:20   #2888
Crimz-vT

Stage 5
 
Crimz-vT's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 539
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

inca o intrebare..alea din spate in interior prinse in plafon..sunt blituri sau ce

ti-am dat PM
Crimz-vT is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 19:45   #2889
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,841
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Daca ai 5x110 distanta la prezoane poate vrei niste jante pe 19
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 20:35   #2890
Capric0rn

Stock
 
Join Date: May 2010
Posts: 9
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Pe 1 iunie,de ziua copiilor,va avea loc un concurs in parcare la stadion"Cea mai simpatica masina din Bacau",taxa de inscriere este 100 ron(Banii vor fi folositi in scopuri caritabile),parerea mea este sa participati si voi si sa mai discutati acolo...scz daca m-am bagat ca musca`n cacat!
Capric0rn is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 23:55   #2891
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Robert , la capitolul muzica ce firma ai ales?
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 04:36   #2892
BC17RBY

Stock
 
Join Date: May 2010
Posts: 7
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

la ca capitolul muzica e o combinatie intre MAC si MAGNAT te da de ciment :d
iar treaba cu 1 iunie este pe bune un var deal meu se ocupa cu organizarea va veni numa lume buna cu masini bune ferari (RUS) metrzu brabus( ceausescu ) etc iar cei 100 ron vor fi donati ( casei de copii) pt inscrieri 0742 260 482 banii se achita in ziua concursului. Mult succes P.S. uitasem sa anunt , castigatorii vor avea parte de premii
BC17RBY is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 07:14   #2893
Capric0rn

Stock
 
Join Date: May 2010
Posts: 9
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Robert acul de la turometru unde l-ai "tunat" sa joace dupa muzica?
Capric0rn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 08:31   #2894
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

bai robert...ti-ai terminat masina si gata te-ai si bagat pe forum )
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 09:52   #2895
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,841
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Maşinile modificate din Bacău

Mai spuneti detalii despre expozitia de masini de pe 1?
cristi_407 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -