Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 18-07-13, 15:14   #1
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Piatra Neamt Tuning Fest editia a II a

Ne face o deosebita placere sa va anuntam ca in week end-ul 2-4 August 2013 se va desfasura a II a editie a evenimentului Piatra Neamt Tuning Fest !

Pentru inscriere trebuie sa ne trimiteti poze cu masinile pe adresa de email: piatraneamttuningfest@yahoo.com impreuna cu o scurta descriere si datele voastre de contact dupa care veti primi acceptul de a participa la eveniment.

Program Piatra Neamt Tuning Fest

Vineri 2 August 2013
Conferinta presa , deschidere oficiala + show off cu masinile deja prezente in parcarea Galeria Mall Piatra Neamt
Parada Piatra Neamt Tuning Fest prin oras traseu Galeria Mall - centru - Strandul Tineretului Piatra Neamt
Organizarea masinilor in parcarea destinata expozitiei in Strand
Cazare participanti in strand la casute

Sambata 3 August 2013
Expo Piatra Neamt Tuning Fest 2013
Sexy Car Wash
Concurs tricouri ude
Campionatul National de Car Audio
Concursuri si tombole cu premii pentru spectatori
Party in aer liber & Tequila Bowling

Duminica 4 August 2013
Expo Piatra Neamt Tuning Fest 2013
Campionatul National de Car Audio
Jurizare masini participante ( categoriile vor fi anuntate cat de curand)
Festivitate de premiere EXPO & Campionatul National de Car Audio

La editia a 2-a a evenimentului Piatra Neamt Tuning Fest se vor premia:
- Best Car of the Show
- Best Custom Exterior
- Best Import Exterior
- Best Interior
- Best Rims
- Best Paint
- Best Autohton
- Best Old School Car
* pe langa aceste premii se adauga bineinteles cele de la CNCA pe grupele stabilite de regulamentul lor!

Optiuni cazare in strand :

- casute din cartierele Riviera si Roland Garos - aproximativ 30 de casute disponibile , pot acomoda 2 persoane!
*dotate cu televizor
* baie comuna
Pret special: 40 ron/ noapte

Rezervari la nr de tel: 0749166640

* nu uitati sa specificati cand faceti rezervarea ca sunteti participant la evenimetul Piatra Neamt Tuning Fest!
* cazarea la preturile speciale se va face in baza ecusonului de participant (expo sau sunet) pe care il veti primi!!!

Cartierul MALIBU este alcatuit din 5 casute duble, toate de lux prevazute compartimentate astfel:la partier livingul mobilat ca atare si dormitorul cu pat matrimonial la etaj.
Casutele sunt dotate cu centrala termica proprie, boiler, baie si televizor.
Pretul unei casute este de 100 lei/ noapte!
Rezervari la tel: 0755081481
* nu uitati sa specificat in momentul rezervarii ca sunteti participant la Tuning Fest
* cazarea se va face in baza ecusonului de participant pe care il veti primi la sosire


Tarife intrare + facilitati Strand

Intrare strand: adulti - 3 lei , copii (sub 14 ani) - 1 leu
Parcare: 3 lei / ora (08:00 - 22:00), 1,5 lei / ora (in intervalul orar 20:00 - 08:00)
- participantii nu vor achita taxele de intrare - vor primi ecusoane pe care le vor prezenta la intrarea in strand!

Tarif intrare bazin: 7 lei / zi adulti ; 5 lei / zi (copiii sub 14 ani) ; + 5 lei / zi la VIP
Inchiriere sezlong: gratuit Inchiriere umbrela: 3 lei
Inchiriere gratar: 3 lei / ora
- participatii vor avea 50 % reduce la bazine si acces gratuit la zonele de gratar in baza ecusonului de participant!



Va prezentam mai pe larg in caz ca nu stiti cum arata locatia de desfasurare a evenimentului - poze, informatii , panorame la 360 grade! Tot ce trebuie sa stiti despre ce poate oferi locatia!
http://www.piatra-neamt.neamtvirtual...tra-neamt.html

Parteneri:
AutoCustoms
Busuioaca de Bohotin DOC Cotnari
Audio Class - www.**************
Global Stage - www.globalstage.ro
Avia Sport - www.aviasport.ro
Pizzeria Gondola - www.pizzagondola.ro
Pizzeria Buon Gusto -


Parteneri media:
1 TV Neamt
TuningHost.ro
CityNeamţ
Street Customs Romania
Ziar Piatra Neamt
NEAMT TV
BMW E30 Romania




Tineti aproape , LIKE la pagina ca sa fiti la curent cu toate informatiile ce le vom posta pe masura ce le vom avea!
Piatra Neamt Tuning Fest

Mai multe detalii in curand!

Contact: piatraneamttuningfest@yahoo.com
Rosca Cristofor Alin : 0754.544.441
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	tuning fest modificat.jpg
Views:	116
Size:	283.7 KB
ID:	2819660  
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 05-08-13, 12:01   #2
don_eduardo37
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 592
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Piatra Neamt Tuning Fest editia a II a

Pana pun mana sa fac toate cadrele cu masinile fotografiate la Tuning Fest P.Neamt zilele astea, chit ca unele dintre ele nu aveau ce cauta, cum am vazut ieri, un logan cu jante de tabla si fara nimic pe el, sau cel putin eu n-am vazut, hai sa pun un teaser cu un carabus care mi-a placut cum arata, si ca tot e din Bacau...
Colegu', da un semn pe privat sa-ti dau 2-3 cadre dupa ce le coafez, poate imi dai si mie poza "spion" cand ii trageam poze la masina
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	coxu'.jpg
Views:	140
Size:	521.2 KB
ID:	2830789  
__________________
23UNU'. 23ALTU'
Pentru alte optiuni apasati tasta 2
Ford Fiesta mk6 1.4 16v 80hP 2003 https://forum.4tuning.ro/121-masina-m...6-1-4-16v.html
don_eduardo37 is offline   Reply With Quote
Old 14-08-13, 22:52   #3
don_eduardo37
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 592
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Piatra Neamt Tuning Fest editia a II a

Masina nr.1: BC 33 COX
P.S Fiecare masina din Bacau, primeste poza in functie de cum o coafez, adica de timpul meu...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	BC 33 COX.jpg
Views:	135
Size:	612.5 KB
ID:	2836522  
don_eduardo37 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-13, 13:01   #4
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Piatra Neamt Tuning Fest editia a II a

Quote:
Originally Posted by don_eduardo37 View Post
Pana pun mana sa fac toate cadrele cu masinile fotografiate la Tuning Fest P.Neamt zilele astea, chit ca unele dintre ele nu aveau ce cauta, cum am vazut ieri, un logan cu jante de tabla si fara nimic pe el, sau cel putin eu n-am vazut, hai sa pun un teaser cu un carabus care mi-a placut cum arata, si ca tot e din Bacau...
Colegu', da un semn pe privat sa-ti dau 2-3 cadre dupa ce le coafez, poate imi dai si mie poza "spion" cand ii trageam poze la masina
Nu stim despre ce logan vorbesti tu , poate era vreo masina de aprovizionare pe la standuri sau ceva loganuri au fost doar cele de la FRT si KYS-u care le stim cu totii ca stock nu sunt!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 15-08-13, 13:02   #5
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Piatra Neamt Tuning Fest editia a II a

Intradevar au fost si ceva masini din NEamt care le-am permis accesul pentru ca sunt din comunitatea noastra si nu era frumos sa nu ii primim daca tot era loc!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 24-08-13, 18:14   #6
don_eduardo37
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 592
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Piatra Neamt Tuning Fest editia a II a

Mda, un logan rosu, cu jante de tabla, 2 difuzoare pe portiere si un amarat de casetofon montat pe el, aaaa, mai scria SPL pe el, nici macar spalata nu era masina, sincer nu ma asteptam. Sambata nu era cand am trecut pe acolo, insa duminica mai sa am tavalesc pe jos de ras, aia chiar nu avea ce cauta in expo ca sa fiu sincer.
Lasa KYS-ul si celalalt parca din iasi daca nu ma insel, ambele masini facute cu simt de raspundere, dar asta nu avea ce cauta, si in parcare am vazut masini mai bune, no offense acum. Aaaaa, unde o fost Sexy car Wash si la ce ora ca sambata m-am invartit si n-am vazut nimic la ora la care era afisat.
Asa, cei din bacau care au fost prezenti si vor pozele, sa lase un nr de la masina, ultimele 3 litere, sau masina, ca sa fac fotografiile sa le postez.
don_eduardo37 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -