Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-08, 16:22   #1021
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 624
Member of:
[SEAT]
Default Re: accidente in bacau

teacher))))))
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 09-04-08, 22:48   #1022
boboeld

Stage 1
 
boboeld's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 22
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by resa View Post
ink un accident de la sascut de sambata seara...era altcineva la volan propretarul fiind in dreapta ambii bauti iar soferul avea peste 0.8.
de ce iti place sa vorbesti aiurea ca soferul avea nush cat alcoolemie?nu mai baga lumea in eroare si daca tot postezi poze cu comentarii atasate spune adevarul.soferul avea alcoolemie 0 si daca vrei iti arat actele doveditoare.asta in primul rand. in al doilea rand carutasi aia de politisti de la sascut l-au pus sa sufle in fiole lucru interzis prin lege(nu detineau etilotest),iar analizele la sange au iesit cu alcoolemie 0,00. in al treilea rand accidentul s-a petrecut datorita noroiului de pe cauciuc si de pe marginea carosabilului....important este ca nimeni nu a patit nimic. si pe viitor nu mai vb aiurea daca nu cunosti situatia cum trebuie...crede-ma ca eu eram in spatele lor si cred ca stiu mai bn ce a fost acolo
boboeld is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 10:27   #1023
Fram

Stage 3
 
Fram's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 144
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by boboeld View Post
de ce iti place sa vorbesti aiurea ca soferul avea nush cat alcoolemie?nu mai baga lumea in eroare si daca tot postezi poze cu comentarii atasate spune adevarul.soferul avea alcoolemie 0 si daca vrei iti arat actele doveditoare.asta in primul rand. in al doilea rand carutasi aia de politisti de la sascut l-au pus sa sufle in fiole lucru interzis prin lege(nu detineau etilotest),iar analizele la sange au iesit cu alcoolemie 0,00. in al treilea rand accidentul s-a petrecut datorita noroiului de pe cauciuc si de pe marginea carosabilului....important este ca nimeni nu a patit nimic. si pe viitor nu mai vb aiurea daca nu cunosti situatia cum trebuie...crede-ma ca eu eram in spatele lor si cred ca stiu mai bn ce a fost acolo
era cumva cineva cunoscut ? stii la cine ma refer
Fram is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 19:12   #1024
boboeld

Stage 1
 
boboeld's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 22
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by Fram View Post
era cumva cineva cunoscut ? stii la cine ma refer
da fram era cine crezi u....se mai intampla si la case mai mari
boboeld is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 19:34   #1025
Fram

Stage 3
 
Fram's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 144
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by boboeld View Post
da fram era cine crezi u....se mai intampla si la case mai mari
de parca nu i as fi zis...
Fram is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 09:59   #1026
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: accidente in bacau

la subiect baieti, la subiect, ca pt discutii din astea avem mess
nu-mi ziceti ca nu va aveti adresele unul altuia...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 04:06   #1027
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by boboeld View Post
de ce iti place sa vorbesti aiurea ca soferul avea nush cat alcoolemie?nu mai baga lumea in eroare si daca tot postezi poze cu comentarii atasate spune adevarul.soferul avea alcoolemie 0 si daca vrei iti arat actele doveditoare.asta in primul rand. in al doilea rand carutasi aia de politisti de la sascut l-au pus sa sufle in fiole lucru interzis prin lege(nu detineau etilotest),iar analizele la sange au iesit cu alcoolemie 0,00. in al treilea rand accidentul s-a petrecut datorita noroiului de pe cauciuc si de pe marginea carosabilului....important este ca nimeni nu a patit nimic. si pe viitor nu mai vb aiurea daca nu cunosti situatia cum trebuie...crede-ma ca eu eram in spatele lor si cred ca stiu mai bn ce a fost acolo
Nu-i corect sa sari asa la gatul omului...a zis...e parerea lui...poate si a altora...pe mine m-a lovit unul cu 1.87 la mie pe etilotest si pana iar la iml a ajuns.....binenteles cu probe de 0.0%...orice se rezolva,...IN MOD special daca cel in cauza e vreun om influent in zona,...deci lasa te rog gargara pentru copii de 16ani care habar n-au pe ce lume traiesc...lasa-ne cu legea...aia e o poveste pentru prostii care trebuie sa plece capul jos...aia care se duc zilnic la munca lucrand pe cateva sute de euro LUNAR,au zeci de rate si viseaza la un cotet de 30MP in vreun bloc de garsoniere....nu pentru "baietii destepti" carora le sunt "cedate" periodic drepturi de retrocedare de catre mostenitori morti in afara granitelor de ZECI de ani...si binenteles ca pentru cei de genul ala,nu exista nici piedica data de lipsa depunerii notificarii pana-n 2002...reglementarea aia(ILEGALA daca luam in consid dreptul fundamental la proprietate ce NU are cum sa EXPIRE !) este litera de lege doar pentru amaratii ce n-au unde sta,n-au din ce da spaga si au de revendicat vreo darapanatura fara valoare(=lipsa potential de spaga serioasa)...ca la doua hectare intravilan sau la vreo cladire cu 10 apartamente or hotel pe malul vreunui lac sau vreo fabrica,se rezolva retroactiv.....

Nota : Afirmatiile si exemplele date de mine,nu au ca adresa persoana in cauza,eu necunoscand situatia exacta...doar am incercat sa justific o parere ca cea a userului pe care l-ai "certat"
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.

Last edited by lascarica; 13-04-08 at 04:08.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 17:40   #1028
katanyo

Stage 2
 
katanyo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 64
Default Re: accidente in bacau

12.04.2008 Ora 19:45....Bulevardul unirii(SERBANESTI)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01023.JPG
Views:	107
Size:	457.3 KB
ID:	510497   Click image for larger version

Name:	DSC01025.JPG
Views:	98
Size:	497.7 KB
ID:	510498  
katanyo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 08:33   #1029
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Talking Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by katanyo View Post
12.04.2008 Ora 19:45....Bulevardul unirii(SERBANESTI)

kata, am si eu o lista cu masinile pe care sa le scoti din circulatie ca vad ca ala are dauna, nu gluma. tu scapi usor.
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine īn semnătură este de 500x100 pixeli. De aceea o fotografie cu motorul meu nu incape.

http://plmtuning.ro/
sageata is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 15:26   #1030
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
la subiect baieti, la subiect, ca pt discutii din astea avem mess
nu-mi ziceti ca nu va aveti adresele unul altuia...
Nu chiar la toţi
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 19:43   #1031
katanyo

Stage 2
 
katanyo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 64
Talking Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
kata, am si eu o lista cu masinile pe care sa le scoti din circulatie ca vad ca ala are dauna, nu gluma. tu scapi usor.
Da CRYSTY dar nu se stie ce va iesi din asta ...ca e cam naspa pt ala ......io'am dat asigurarea dar...egeaba)))
katanyo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 20:07   #1032
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by katanyo View Post
Da CRYSTY dar nu se stie ce va iesi din asta ...ca e cam naspa pt ala ......io'am dat asigurarea dar...egeaba)))
explica putin ca eu tot nu am inteles cum s-a intamplat ,ca a ta e doar in spate si la ala pe ambele parti
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 22:13   #1033
katanyo

Stage 2
 
katanyo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 64
Red face Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by Al3xxx View Post
explica putin ca eu tot nu am inteles cum s-a intamplat ,ca a ta e doar in spate si la ala pe ambele parti
M'a lovit in spate,dupa care a ricosat intr'un stalp de lumina si s'a oprit in gardul de beton a barului "Gat Taiat" din serbanesti.......tie ti se pare ca la cum arata masina avea doar 50KM la ora ??? sincer io nu cred si + de asta nu e nici macar 30CM de FRANA pe sosea deci nu era nici atent in momentul acela ... eu sunt intr'o mare dilema MOMENTAN...
katanyo is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 00:10   #1034
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by katanyo View Post
M'a lovit in spate,dupa care a ricosat intr'un stalp de lumina si s'a oprit in gardul de beton a barului "Gat Taiat" din serbanesti.......tie ti se pare ca la cum arata masina avea doar 50KM la ora ??? sincer io nu cred si + de asta nu e nici macar 30CM de FRANA pe sosea deci nu era nici atent in momentul acela ... eu sunt intr'o mare dilema MOMENTAN...
si care ar fi dilema ?
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 00:12   #1035
katanyo

Stage 2
 
katanyo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 64
Cool Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by Al3xxx View Post
si care ar fi dilema ?
Da'mi te rog ID'u tau ...te rog ...de mess sa mai VB ..daca vrei ...
katanyo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -