Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 14-10-07, 17:50   #1561
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

eu nu m-as bag in conflictul asta de pana acum, vreau sa cred ca sunt prieten cu toti cei implicati intr-o oarecare masura...
doar scurte completari: la stransul banilor n-au fugit oamenii..
tin minte cand a fost vorba sa participam la 4tuning days prima editie, au cotizat multi atunci, am listele la club si acum, si fete si baieti, si yna, care nu fusese decat de vreo 2-3 ori f2f cu noi atunci si copii care nu aveau masina atunci, etc
textul asta cu banii lui mamica si taticu' e pueril de-a dreptul, nu e problema nimanui daca unii au bani de la parinti.
eu daca as avea copii si as avea bani suficienti cat sa le fac hatarul de a-si modifica o masnia frumoasa le-as da, si voi tot la fel ati face, deci nu judecati pe altii care chiar o fac.
apoi, nu e nevoie sa va faceti albie de porci pe forum, ca m-am saturat sa tot sterg diversele injective, ati terminat lista de animale din atlasul zoologic si vreo jumate din sfintii din calendar, sa nu mai mentionez toate afectiunile pshihice grave de care se tot acuza reciproc lumea pe aici...
nu de alta, dar suntem o mana de oameni interesati de pasiunea asta, si nu precupetim niciun efort sa ne scuipam intre noi,de parca ar fi vreun premiu la capatul cursei...
nu castigam nici recunostinta vesnica, nici vreo medalie, tot noi o sa fim aia care discuta despre fenomenul asta si peste un an, de exemplu, iar chibitii aia multi pe care ii vedem la cate un eveniment organizat pe la bacau printr-o minune si prin multa munca a unora dintre noi("sprijinta" din belsug cu comentarii inutile si reprosuri fara rost, ca anul trecut la eventul organizat de silviu si zoz) vor veni, se vor uita, si vor pleca asa cum au venit...
asa...
in seara asta vine cineva la stadion sau prin alta parte?
am si eu chef sa mai vad lume...

Last edited by aleks; 14-10-07 at 18:06.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-10-07, 18:38   #1562
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
eu nu m-as bag in conflictul asta de pana acum, vreau sa cred ca sunt prieten cu toti cei implicati intr-o oarecare masura...
doar scurte completari: la stransul banilor n-au fugit oamenii..
tin minte cand a fost vorba sa participam la 4tuning days prima editie, au cotizat multi atunci, am listele la club si acum, si fete si baieti, si yna, care nu fusese decat de vreo 2-3 ori f2f cu noi atunci si copii care nu aveau masina atunci, etc
textul asta cu banii lui mamica si taticu' e pueril de-a dreptul, nu e problema nimanui daca unii au bani de la parinti.
eu daca as avea copii si as avea bani suficienti cat sa le fac hatarul de a-si modifica o masnia frumoasa le-as da, si voi tot la fel ati face, deci nu judecati pe altii care chiar o fac.
apoi, nu e nevoie sa va faceti albie de porci pe forum, ca m-am saturat sa tot sterg diversele injective, ati terminat lista de animale din atlasul zoologic si vreo jumate din sfintii din calendar, sa nu mai mentionez toate afectiunile pshihice grave de care se tot acuza reciproc lumea pe aici...
nu de alta, dar suntem o mana de oameni interesati de pasiunea asta, si nu precupetim niciun efort sa ne scuipam intre noi,de parca ar fi vreun premiu la capatul cursei...
nu castigam nici recunostinta vesnica, nici vreo medalie, tot noi o sa fim aia care discuta despre fenomenul asta si peste un an, de exemplu, iar chibitii aia multi pe care ii vedem la cate un eveniment organizat pe la bacau printr-o minune si prin multa munca a unora dintre noi("sprijinta" din belsug cu comentarii inutile si reprosuri fara rost, ca anul trecut la eventul organizat de silviu si zoz) vor veni, se vor uita, si vor pleca asa cum au venit...
asa...
in seara asta vine cineva la stadion sau prin alta parte?
am si eu chef sa mai vad lume...


ne arati noua achizitie ??? )
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 14-10-07, 18:45   #1563
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

eu am sa trec pe la 8 pe acolo
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 14-10-07, 20:21   #1564
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

eu inca lucrez la un proiect, cum termin trec, sper sa mai fie cineva

Last edited by aleks; 14-10-07 at 20:23.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 15-10-07, 18:19   #1565
Spillner
Dacia Driver

Stage 4
 
Spillner's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 264
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

oricum,va fi cineva cu atat mai mult cu cat ai starnit curiozitate,mult succes si spor la treaba!
Spillner is offline   Reply With Quote
Old 15-10-07, 21:55   #1566
MON-u
Old School Cars

Stage 5
 
MON-u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,074
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

eu dak am jignit pe cineva in vreun fel..imi cer scuze fara rusine..poate anumite vb au fost deplasate..dar eu nam cerut decat putin respect din partea unora..nu am nimic cu nimeni si nici nu o sa am...eu promit k nu am sa ma mai bag in nici o polemica cu nimeni de pe forumul asta..Numai bine tuturor..si is curios aleks cu ce masina ai reaparut pe strazi?!
MON-u is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 11:07   #1567
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 623
Member of:
[SEAT]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

nu cred ca ai jignit pe nimeni, ai vb putin fara sa stii anumite lucruri,cred....
poate si eu putin, dar vad ca nu mai zice nimeni nimic legat de ziua aia de18, ca era destul de aprinsa lumea....
__________________
SEAT LEON - 19tdi.110cp
My car: https://forum.4tuning.ro/112-masina-mea-seat/66244-my-seat-leon-bc-87-crs.html
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 11:20   #1568
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

ok, apreciez ca s-a calmat tonul discutiei, v-as ruga sa opriti subiectul definitiv, si sa mergem mai departe cu ideile/discutiile despre intalniri
aleks is offline   Reply With Quote
Old 18-10-07, 14:47   #1569
pytyk'
Fiat Driver

Stage 5
 
pytyk''s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 625
Member of:
[Fiat]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

o piatra neamt maine seara?
pytyk' is offline   Reply With Quote
Old 18-10-07, 15:01   #1570
Alex69

Stage 4
 
Alex69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 217
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

facem da numa sa fim grup compact!!! si cred ca o sa ma apuce si foamea pe acolo
Alex69 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-07, 21:13   #1571
Spillner
Dacia Driver

Stage 4
 
Spillner's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 264
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Eu merg la piatra dar sa fim mai multi...Pytyk' nu mai vrei ala??
Spillner is offline   Reply With Quote
Old 18-10-07, 22:17   #1572
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Va asteptam ...numa sa mancati inainte de a pleca din BC sa nu cumva sa i se faca foame lu HAlex ca e pacat sa nu apara in emisiune)
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 18-10-07, 22:20   #1573
pytyk'
Fiat Driver

Stage 5
 
pytyk''s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 625
Member of:
[Fiat]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by Spillner View Post
...Pytyk' nu mai vrei ala??
vreau ..vreau.. o ora de plecare ?eu zic in jur de 18;30 , ca pe la 15;30 imi duc masina la cosmetica

Last edited by pytyk'; 18-10-07 at 22:23.
pytyk' is offline   Reply With Quote
Old 19-10-07, 01:18   #1574
Alex69

Stage 4
 
Alex69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 217
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by pytyk' View Post
vreau ..vreau.. o ora de plecare ?eu zic in jur de 18;30 , ca pe la 15;30 imi duc masina la cosmetica
si mai puhales de pe la 7.00 e bun, sa poata veni si sageata
Alex69 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-07, 01:19   #1575
Alex69

Stage 4
 
Alex69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 217
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Va asteptam ...numa sa mancati inainte de a pleca din BC sa nu cumva sa i se faca foame lu HAlex ca e pacat sa nu apara in emisiune)


Da shi bre, cand imi mai fu mie foame ????? ai ???? zai acu !!!!
Alex69 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -