Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 18-01-07, 20:43   #2536
ionut17

Stage 5
 
ionut17's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 583
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

cine imi poate spune de unde pot cumpara fibra de sticla in Bacau?
ionut17 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 22:26   #2537
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default

Cu totii stim de acest subiect, unii au facut, unii vor face dar pe forum nu sa discutat. Spunetiva ideile, sfaturile, ce masini ati "sfintit", cum e recomandat, cum e mai usor, in ce masini, etc. Eu spre exemplu am avut o expierenta odata similara cu reclama de la Coca Cola daca o stiti in mijlocul unei ierni. Tare nu?

Eu am avut onoarea sa sfintesc un numar de 4 masini binenteles incluzando pe cea personala chiar dupa cateva zile dupa ce am achizitionato. Nu prea pareti interesati de subiectul asta

Last edited by aleks; 19-01-07 at 14:37.
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 10:38   #2538
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul in masina

https://forum.4tuning.ro/28-femei/19587-top-10-bune-masini-facut-dragoste.html
uite ca s-a mai vb si despre asta
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 11:11   #2539
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default Re: Sexul in masina

Mam uita si eu dar acolo se vorbeste numai de masini aici puteti dezvolta mai pe larg dupa cum am spus mai sus, cate, ce , cum, in fata, in spate, cureririle fiecaruia, etc
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 13:17   #2540
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Mai baietzi am nevoie de cateva indicatii cu privire la obtinerea aprobarilor de pe la Politzie...primarie pentru un eveniment similar cu cel desfasurat la voi
Ma puteti ajuta cu niste detalii?Mai stiu cate ceva si de la cei din Iasi ...poate imi frunizati vreo informatie ajutatoare...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 09:25   #2541
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: Sexul in masina

Quote:
Originally Posted by Boasa View Post
Mam uita si eu dar acolo se vorbeste numai de masini aici puteti dezvolta mai pe larg dupa cum am spus mai sus, cate, ce , cum, in fata, in spate, cureririle fiecaruia, etc
Barbatii adevarati fac, nu se lauda cu cuceririle!
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 11:03   #2542
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default Re: Sexul in masina

Quote:
Originally Posted by geani29 View Post
Barbatii adevarati fac, nu se lauda cu cuceririle!
Inseamna ca tu esti as in interiorul masininii. Spunene si noua novicelor cateva idei
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 11:10   #2543
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: Sexul in masina

Quote:
Originally Posted by Boasa View Post
Inseamna ca tu esti as in interiorul masininii. Spunene si noua novicelor cateva idei
Am schimbat poza de la avatar Deci..., dupa cum spuneam: barbatii adevarati nu se lauda
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 17:29   #2544
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

mey....nu ca ma laud......dar eu in masina mea nu am facut nimik....ca o murdaresc...in schimb....intrebati-l pe tibi ce au patit masinile lui))
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 21:58   #2545
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Mai baietzi am nevoie de cateva indicatii cu privire la obtinerea aprobarilor de pe la Politzie...primarie pentru un eveniment similar cu cel desfasurat la voi
Ma puteti ajuta cu niste detalii?Mai stiu cate ceva si de la cei din Iasi ...poate imi frunizati vreo informatie ajutatoare...
pai daca vrei sa faci coloana cum a fost la Bacau...te duci prima data la primarie...daca iei isi dau acordul ,va fi de acord si politia...cu o parcare de rezervat tot la primarie,numai sa se tina de cuvant,nu ca la noi......pentru publicitate incearca media locala....si pentru vreme pup-o in fund pe romica jurca ...glumeam...cam aste sunt....daca doresti detalii....
-ZZ- is offline   Reply With Quote
Old 21-01-07, 01:25   #2546
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by -ZZ- View Post
pai daca vrei sa faci coloana cum a fost la Bacau...te duci prima data la primarie...daca iei isi dau acordul ,va fi de acord si politia...cu o parcare de rezervat tot la primarie,numai sa se tina de cuvant,nu ca la noi......pentru publicitate incearca media locala....si pentru vreme pup-o in fund pe romica jurca ...glumeam...cam aste sunt....daca doresti detalii....
da voi ati platit ceva pentru parcarea aia sau ati cerut doar acordul celor de la primarie sa va lase sa va desfasurati activitatea acolo? ati avut vreo cerere catre primarie?daca da vreau si eu sa vad cam ce ati scris in ea...sa ma inspir si eu de acolo....
Mersi mult...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 21-01-07, 07:37   #2547
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

noi am pus ca parteneri primaria si politia...bla bla.....si nu ne-au mai cerut bani...dar nici nu ne-au mai tinut parcarea .....trebuie sa mergi la primariesa ceri acordul pentru a desfasura o astfel de activitate si trebuie facuta pe o firma..adiq intre persoana juridica si primarie......acolo itzi spune ce si cum sa scrii in cerere.....
-ZZ- is offline   Reply With Quote
Old 21-01-07, 11:48   #2548
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by -ZZ- View Post
noi am pus ca parteneri primaria si politia...bla bla.....si nu ne-au mai cerut bani...dar nici nu ne-au mai tinut parcarea .....trebuie sa mergi la primariesa ceri acordul pentru a desfasura o astfel de activitate si trebuie facuta pe o firma..adiq intre persoana juridica si primarie......acolo itzi spune ce si cum sa scrii in cerere.....
am intzeles.....parcarea in care vrem noi sa desfasuram activitatea oricum e goala tot timpu asa ca....nu ne facem probleme de asta ..ms mult de informatii!!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 22-01-07, 08:34   #2549
bc_04_aju

Stage 5
 
bc_04_aju's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 472
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by varu21 View Post
mey....nu ca ma laud......dar eu in masina mea nu am facut nimik....ca o murdaresc...in schimb....intrebati-l pe tibi ce au patit masinile lui))
daca stau sa ma gandesc bine trebuie sa imi dai o avere
e 40 lei o spalare de tapitzerie ia gandestete de cate orii
bc_04_aju is offline   Reply With Quote
Old 22-01-07, 15:52   #2550
Aithne

Stage 1
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 13
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

eu in locul tau i-as cere sa-mi schimbe tapiteria o data la 10 "folosiri" ca se uzeaza si de la prea mult detergent se si decoloreaza;
Aithne is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -