19-12-06, 17:26
|
#2491
|
 Stage 4
Join Date: Jun 2005
Posts: 252
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
|
|
|
19-12-06, 19:46
|
#2492
|
|
Oltcit Driver
 Stage 4
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of: [Crazy Drivers] [Oltcit]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
Quote:
Originally Posted by ® Al3cS ®
Cine stie unde pot gasi si yo in bc revista 4tuning nr 4 ? pls
|
Am gasit-o eu la un chiosc Rodipet si am luat 2 in plus.  Cine o vrea, sa ma contacteze.
|
|
|
23-12-06, 13:13
|
#2493
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
ooo geanina, mai traiesti fata? 
nu te-am mai auzit de multa vreme pe la noi pe aici
|
|
|
23-12-06, 13:36
|
#2494
|
|
Oltcit Driver
 Stage 4
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of: [Crazy Drivers] [Oltcit]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
|
|
|
24-12-06, 08:31
|
#2495
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [MERCEDES]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
CRACIUN FERICIT si sarbatori fericite le urez tuturor de pe acest forum !!!
|
|
|
28-12-06, 11:04
|
#2496
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
multumim marius, sa fie la fel si la tine
|
|
|
28-12-06, 11:30
|
#2497
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
uite k am gasit si eu unde sa postez... vroiam sa va urez sarbatori fericite si la multi ani /... si nu stiam unde.. nu vroiam sa deschid alt topic
numai bine baieti
sa ne vedem sanatosi si la anu care vine..si masini tari in garaj
va salut...
cu respect, slip de la iasi
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
|
|
|
28-12-06, 11:33
|
#2498
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
La Multi Ani la toata lumea!!!
|
|
|
28-12-06, 14:36
|
#2499
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
|
|
|
28-12-06, 16:22
|
#2500
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 472
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
Quote:
Originally Posted by aleks
|
ignoratzil e nebun omu  
SARBATORII FERICITE TUTUROR
|
|
|
29-12-06, 08:47
|
#2501
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
mai nu vorbi aiurea, ca ma iau d tine 
citeste cu atentie propozitia si ai sa t prinzi...
|
|
|
29-12-06, 08:49
|
#2502
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
in alta ordine de idei, tocmai mi-a cazut pe mana o stire interesanta, asta pt unii care ziceau ceva de dieselul e pt tractoare...
Audi R8 primeste V12
Supercar-ul Audi va primi pentru versiunea de top un motor diesel V12 si nu unul V8 benzina asa cum era asteptat.
Versiunea de top a lui Audi R8 nu va mai fi echipata cu motor V8. Un oficial Audi a anuntat ca supercar-ul german va fi echipat cu un motor V12 diesel, motor care a fost anuntat recent si pentru SUV-ul Q7. Propulsorul ofera 500 de cai putere si un cuplu motor de 1000 Nm.
Performantele lui R8 vor fi astfel mult imbunatatite. Daca acest propulsor ii permite lui Q7 sa atinga 100 km/h in doar 5.5 secunde, ne putem astepta ca R8 sa atinga aceasta viteza in mai putin de 4 secunde. Desi va avea o putere mai mica decat contracandidatul sau Lamborghini, asteptat sa fie lansat in curand, modelul german va oferi un cuplu motor mai mare decat acesta.
|
|
|
29-12-06, 10:27
|
#2503
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [MERCEDES]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
|
|
|
30-12-06, 16:11
|
#2504
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [MERCEDES]
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
off topic pe cafenea ?????  asta e postul cu numarul 1000. (daca nu m-i se mai sterg din ele  )
|
|
|
30-12-06, 19:43
|
#2505
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 472
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
Alex imi cer scuze daca te-am deranjat dar am spus "nebun " in sensul bun al cuvantului :P
|
|
|
|
|