Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-08, 19:44   #1
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

baieti, imi vand pda-ul. si-a facut treaba de-a dreptu admirabil si continua sa si-o faca fix ca-n prima zi. nici n-ai zice ca l-am folosit 1 an.

Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC
Procesor Intel PXA270 (mod low 208Mhz, mod standard 416Mhz, mod turbo 624Mhz, si mod automat) - daca vreunu gaseste un procesor de pda mai puternic decat asta, dati-mi-l si-l mananc
Sistem de operare Windows Mobile 5
Memorie ROM 128Mb, RAM 64Mb, slot card SD, MMC, SDIO
Display LCD TFT 640x480 (rezolutie VGA), super luminos, cu culori vii
Procesor GPS SirfIII pe 20 de canale
Wireless Wi-fi 802.11 a/b/g
Bluetooth 1.2
Infrarosu (CIR, nu SIR, adica poti pune programe pe el care-l transforma in telecomanda pentru TV, DVD player si orice altceva care are telecomanda pe infrarosu )
USB 1.1 host/slave (adica pe langa ca-l poti conecta la calculator prin usb, poti conecta si la el diverse device-uri, gen stick usb, camera foto, mouse sau tastatura usb - testat si merge blana )
Mufa de casti jack 3.5

Bateria ma tine cateva zile linistit cu ascultat muzica la casti, jucat diverse dracii pe el... in GPS tine o ora si ceva, probabil. dar oricum il dau cu incarcator de masina si suport, deci bateria in masina nu e o problema.
Am vazut filme pe el, am ascultat muzica, l-am folosit cu GPS, imi tin agenda telefonica pe el (sunt programe care formeaza numerele de telefon direct pe mobil prin bluetooth, adica formezi de pe pda, scoti tel din buzunar si vorbesti), m-am jucat pe net prin wi-fi (kfc, mcdonalds si multe alte fastfood-uri si restaurate ofera internet wi-fi gratis ), m-am jucat pe el age of empires, doom I, doom II, dune 1 si 2, heroes of might and magic... n-a zis nimic. totu a mers impecabil pe el. am si emulator de dos pe el...
Il dau cu cutie, incarcator, cablu de date, suport de birou, husa din piele originala... absolut tot ce mi s-a dat la el in cutia originala, plus suport de masina si incarcator original fujitsu siemens. garantie mai are 1 an. dar nu cred sa aiba vreo problema in urmatorii 3-4 ani... ca bonus, ofer si card sd de 2 gb

pretu e de 14 mil, fix. nu accept schimburi pentru ca imi trebuie banii sa-mi iau alt pda cu gsm (m-am saturat de carat o gramada de aparate dupa mine...).
mai multe detalii despre el gasiti pe 4winmobile, cel mai cunoscut portal de aparate portabile http://www.4winmobile.com/forums/4wm...loox-n560.html
ca idee, cei de la 4winmobile i-au dat nota 95%

daca e cineva interesat sau daca pur si simplu are vreo intrebare legata de el, nelamurire, orice altceva, il rog sa posteze aici, sa-mi dea pm sau sa ma contacteze pe messenger, vlad_postolache_14.
va multumesc si o zi buna tuturor!
__________________

Opel Astra Coupe Editione 90 Jahre Bertone LINEA ROSSA 2.0T 192HP
My Photo Gallery
gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 14:44   #2
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

Quote:
Originally Posted by gordonfreeman View Post
Procesor Intel PXA270 (mod low 208Mhz, mod standard 416Mhz, mod turbo 624Mhz, si mod automat) - daca vreunu gaseste un procesor de pda mai puternic decat asta, dati-mi-l si-l mananc
http://www.gsmarena.com/htc_shift-1934.php hai treci de mananca
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 14:51   #3
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
hai mah ca ala are toate calitatile de tablet pc... display de 7 inci?... rezolutie, tastatura qwerty... unde ai mai vazut tu pda cu hdd? la 800 de grame ala e tablet pc cu acte-n regula. mai stau cu mancatu, inca nu e cazu de-aia am si zis "procesor de pda"
gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 15:38   #4
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

http://www.gsmarena.com/htc_advantage_x7510-2267.php asta nu mai e tablet pc) in fine te las sa-ti vinzi pda-ul desi... 14mil pe un gadget SH eu unu n-as da...
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 15:49   #5
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
http://www.gsmarena.com/htc_advantage_x7510-2267.php asta nu mai e tablet pc) in fine te las sa-ti vinzi pda-ul desi... 14mil pe un gadget SH eu unu n-as da...
eu l-as pune tot la tablet pc-uri, daca nu pentru ce are in el, macar pentru cum arata.
x7510 are aproape 400g, al meu are putin peste 100
x7510 are gsm, al meu nu, si oricum, tu te vezi vorbind pe strada la un device de 13x10 cm?... are gsm pentru net prin 3g
x7510 are 16gb flash memory, al meu are 128mb
dar!
x7510 abia s-a lansat, probabil ca va avea pretul de la 37-38 mil in sus, avand in vedere ca x7500, cel dinaintea lui, ceva mai slab, e 33 mil. al meu sh e 14 mil cu tot ce ti-ar trebui vreodata la el iar motivul pentru care il dau la pretul asta e ca nu are nici-un fel de urma de uzura, nici fizica, nici morala. e chiar ca nou, pe vazute si testate
asa ca da, mai bine ma lasi sa-mi vand linistit pda-ul si daca mai vrei sa-mi dai procesoare de servere de mancare, vorbim pe mess no offence si o zi buna!
gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 11:45   #6
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

update de pret - 13.500.000 si in functie de caz, vand si separat.
fsc loox n560 pocket pc - 12.000.000
car kit (incarcator + suport) - 1.000.000
card sd kingston 2gb - 500.000

gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 00:52   #7
gurau_gury

Stage 2
 
gurau_gury's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 67
Member of:
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

se bate lumea pe aici.....care mai decare.....am eu un 1100 cu lanterna!!1 carevrei ?
Pe ei vlade...)))
gurau_gury is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 09:03   #8
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

inca valabil
gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 06-03-08, 08:52   #9
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

nu vinzi o mufa de alimentare?
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 06-03-08, 22:55   #10
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

Quote:
Originally Posted by DACIA-Wrc View Post
nu vinzi o mufa de alimentare?
pai zi si tu acum, cu restu pda-ului ce fac? sau nu te-ai gandit?
intr-o alta ordine de idei, anuntul e inca valabil.
gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 13-03-08, 12:44   #11
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

si culmea, inca valabil...
gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 20-03-08, 18:16   #12
stalex2004

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 10
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

Quote:
Originally Posted by gordonfreeman View Post
car kit (incarcator + suport) - 1.000.000

salut.
m-ar intereseaza car kit-u daca il mai ai.MS Salut
stalex2004 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-08, 20:29   #13
gordonfreeman

Stage 3
 
gordonfreeman's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 78
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

am uitat sa precizez, il dau si separat, dar doar dupa ce am dat pda-ul... nu pot da car kit-ul si sa raman cu pda-ul, pentru ca mi-ar fi foarte greu sa incarc pda-ul acasa si sa ma tina doar cateva ore pe gps in masina, sa trebuiasca sa-l incarc iar acasa... alex, daca doresti car kit-ul, cand vand pda-ul si clientul nu vrea si car kit-ul, ai prioritate la el. sau poate imi gasesti tu client la pda
gordonfreeman is offline   Reply With Quote
Old 24-03-08, 21:11   #14
stalex2004

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 10
Default Re: Vand Fujitsu Siemens Loox n560 Pocket PC

Quote:
Originally Posted by gordonfreeman View Post
am uitat sa precizez, il dau si separat, dar doar dupa ce am dat pda-ul... nu pot da car kit-ul si sa raman cu pda-ul, pentru ca mi-ar fi foarte greu sa incarc pda-ul acasa si sa ma tina doar cateva ore pe gps in masina, sa trebuiasca sa-l incarc iar acasa... alex, daca doresti car kit-ul, cand vand pda-ul si clientul nu vrea si car kit-ul, ai prioritate la el. sau poate imi gasesti tu client la pda
Ms da nu cred k vrea cineva sa il ia fara car kit .Oricum daca il dai fara astept un semn de la tine.Bafta la vanzare
stalex2004 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -