VAnd trening Nike exact cum este cel al lotului Stelei, treningul este cumparat din reprezentanta Nike, l'am luat cu 4,5 mil.
Il vand ptr ca imi este geaca mica, marimea treningului este S ( small ), eu am 1,76 m inaltime si imi e putin mica geaca.
Pretz: 3 mil.
Daca sunt doritori il voi lua la mine la 4 Tuning Days !!!