Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 04-12-07, 11:40   #1
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Sistem de nunta/casa

--------------------------------------------------------------------------------

Vand sistem audio de casa....:
1 cutie formata din 1 tweeter mare, un difuzor de medii si unu de bass ( nu stiu ce marca e, 130W reali )
1 cutie formata din 1 tweeter mare, un difuzor CIARE de bass cu dublu bobinaj 400W reali
1 statie facuta ( nu stiu cat W )
1 statie mai mica ( nu stiu cati W )
Ambele statii se leaga la sistem, boxele rup, am volumu dat la 5% la winamp si vibreaza scaunu si usile. Difuzorul CIARE a fost crapata putin membrana dar a fost cusuta si lipita la un magazin de specialitate din Valcea, nu baraie, merge totu OK. Motivu vanzarii: reclamatii, sunet prea puternic pt casa. Pret 280RON ambele cutii si statii + cabluri. Cine e interesat astept intrebari. Accept schimb si cu telefoane sau alte smecherii. In curand voi reveni si cu poze.
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -