--------------------------------------------------------------------------------
Vand sistem audio de casa....:
1 cutie formata din 1 tweeter mare, un difuzor de medii si unu de bass ( nu stiu ce marca e, 130W reali )
1 cutie formata din 1 tweeter mare, un difuzor CIARE de bass cu dublu bobinaj 400W reali
1 statie facuta ( nu stiu cat W )
1 statie mai mica ( nu stiu cati W )
Ambele statii se leaga la sistem, boxele rup, am volumu dat la 5% la winamp si vibreaza scaunu si usile. Difuzorul CIARE a fost crapata putin membrana dar a fost cusuta si lipita la un magazin de specialitate din Valcea, nu baraie, merge totu OK. Motivu vanzarii: reclamatii, sunet prea puternic pt casa. Pret 280RON ambele cutii si statii + cabluri. Cine e interesat astept intrebari. Accept schimb si cu telefoane sau alte smecherii. In curand voi reveni si cu poze.