![]() |
Sistem de nunta/casa
--------------------------------------------------------------------------------
Vand sistem audio de casa....: 1 cutie formata din 1 tweeter mare, un difuzor de medii si unu de bass ( nu stiu ce marca e, 130W reali ) 1 cutie formata din 1 tweeter mare, un difuzor CIARE de bass cu dublu bobinaj 400W reali 1 statie facuta ( nu stiu cat W ) 1 statie mai mica ( nu stiu cati W ) Ambele statii se leaga la sistem, boxele rup, am volumu dat la 5% la winamp si vibreaza scaunu si usile. Difuzorul CIARE a fost crapata putin membrana dar a fost cusuta si lipita la un magazin de specialitate din Valcea, nu baraie, merge totu OK. Motivu vanzarii: reclamatii, sunet prea puternic pt casa. Pret 280RON ambele cutii si statii + cabluri. Cine e interesat astept intrebari. Accept schimb si cu telefoane sau alte smecherii. In curand voi reveni si cu poze. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning