Vand 2 telefoane la pachet: primul este un nokia 1800 impecabil,ca nou,decodat-pachet complet (manual,garantie,incarcator,hand's free) si al 2-lea e un sony-ericsson T250i Impecabil-codat vodafone (doar telefonul -fara incarcator) --- 80 ron FIX amandoua VALABIL DOAR PT. BUCURESTI
Repet! Telefoanele sunt aproape perfecte ca aspect,urme insesizabile de utilizare si perfect functionale.
YM: radu_dobrescu_0785 sau 0769.753.412