Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   2 telefoane la pret de 1 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/355932-2-telefoane-pret-1-a.html)

hashu_1985 22-01-13 17:00

2 telefoane la pret de 1
 
Vand 2 telefoane la pachet: primul este un nokia 1800 impecabil,ca nou,decodat-pachet complet (manual,garantie,incarcator,hand's free) si al 2-lea e un sony-ericsson T250i Impecabil-codat vodafone (doar telefonul -fara incarcator) --- 80 ron FIX amandoua VALABIL DOAR PT. BUCURESTI

Repet! Telefoanele sunt aproape perfecte ca aspect,urme insesizabile de utilizare si perfect functionale.

YM: radu_dobrescu_0785 sau 0769.753.412

hashu_1985 22-01-13 22:19

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
70 ron fix...amandoua

hashu_1985 23-01-13 11:40

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
valabil

golf.tuning 23-01-13 11:48

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
pune niste poze? sau trimitemi pe meil [email protected] as fi interesat

hashu_1985 25-01-13 17:42

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
ai PM pret urgent valabil doar in seara asta... 60 ron AMANDOUA TELEFOANELE

hashu_1985 26-01-13 12:16

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
UpPpP Valabil

topser 28-01-13 14:28

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
DACA TRIMITI PRIN POSTA AS FI EU INTERESAT.
MERSI.

hashu_1985 28-01-13 17:07

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
imi pare rau da-i suma prea mica sa ma complic cu posta...prefer sa le dau personal aici in Bucuresti!

hashu_1985 29-01-13 22:35

Re: 2 telefoane la pret de 1
 
Vandute!


All times are GMT +2. The time now is 13:25.

- Copyright 2026 4Tuning