![]() |
2 telefoane la pret de 1
Vand 2 telefoane la pachet: primul este un nokia 1800 impecabil,ca nou,decodat-pachet complet (manual,garantie,incarcator,hand's free) si al 2-lea e un sony-ericsson T250i Impecabil-codat vodafone (doar telefonul -fara incarcator) --- 80 ron FIX amandoua VALABIL DOAR PT. BUCURESTI
Repet! Telefoanele sunt aproape perfecte ca aspect,urme insesizabile de utilizare si perfect functionale. YM: radu_dobrescu_0785 sau 0769.753.412 |
Re: 2 telefoane la pret de 1
70 ron fix...amandoua
|
Re: 2 telefoane la pret de 1
valabil
|
Re: 2 telefoane la pret de 1
pune niste poze? sau trimitemi pe meil [email protected] as fi interesat
|
Re: 2 telefoane la pret de 1
ai PM pret urgent valabil doar in seara asta... 60 ron AMANDOUA TELEFOANELE
|
Re: 2 telefoane la pret de 1
UpPpP Valabil
|
Re: 2 telefoane la pret de 1
DACA TRIMITI PRIN POSTA AS FI EU INTERESAT.
MERSI. |
Re: 2 telefoane la pret de 1
imi pare rau da-i suma prea mica sa ma complic cu posta...prefer sa le dau personal aici in Bucuresti!
|
Re: 2 telefoane la pret de 1
Vandute!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:25. |
- Copyright 2026 4Tuning