uau...inseamna ca mi-am furat-o rau...eu l-am luat in martie pe 20 si ceva nu mai stiu exact data de la EuroGsm de pe Stefan cel Mare si am dat 320 ron pe el.. asta e... pret nou 200ron discutabil, dar prefer mai mult schimburi.. dutarpetrache multumesc pentru atentionare!