Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand/ Schimb Samsung E2222 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/319946-vand-schimb-samsung-e2222.html)

AndreiHTX 22-05-12 21:27

Vand/ Schimb Samsung E2222
 
asa cum spune si titlul vand Samsung E2222 dual sim! telefonul il am din martie, are garantie, vine insotit de incarcator. Functioneaza corespunzator pe ambele retele. telefonul arata de nota 8,5/10. pret 280 ron.

telefon: 0763318220
ym :[email protected]

dutarpetrache 23-05-12 07:49

Re: Vand/ Schimb Samsung E2222
 
Quote:

Originally Posted by AndreiHTX (Post 5034565)
vand Samsung E2222 dual telefonul arata de nota 8,5/10. pret 280 ron.
ym :[email protected]

Nu vreau sa fiu circotas.
http://www.marketonline.ro/telefoane...ng-e2222-black

AndreiHTX 24-05-12 08:41

Re: Vand/ Schimb Samsung E2222
 
uau...inseamna ca mi-am furat-o rau...eu l-am luat in martie pe 20 si ceva nu mai stiu exact data de la EuroGsm de pe Stefan cel Mare si am dat 320 ron pe el.. asta e... pret nou 200ron discutabil, dar prefer mai mult schimburi.. dutarpetrache multumesc pentru atentionare!


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning