Vand xbox 360[modat] , un joystick + 20 jocuri !
Din cate am inteles are o problema de racire, se poate repara, dar nu am timp sa ma ocup....Un pret de pornire ar fi 600LEI
__________________ Skoda RS 1.8T 4x4 - 2006
Opel Astra 1.7CDTI - 2010 - SOLD
Opel Insignia 2.0CDTI 160hp - 2009
Hyundai Accent - 2006 - SOLD
Kia Sportage - 2003 - 2.0i 4x4