![]() |
Vand xbox 360[modat]
Vand xbox 360[modat] , un joystick + 20 jocuri !
Din cate am inteles are o problema de racire, se poate repara, dar nu am timp sa ma ocup....Un pret de pornire ar fi 600LEI:-P |
Re: Vand xbox 360[modat]
UP!!!!!!!!550 LEI :)!!!!!!!!
|
Re: Vand xbox 360[modat]
UP! Negociabil:)
|
Re: Vand xbox 360[modat]
UP NEGOCIABILLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!
|
Re: Vand xbox 360[modat]
UP:!::!:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:59. |
- Copyright 2026 4Tuning