Quote:
Originally Posted by sOund
...
Puteai sa inchizi topicul in loc sa scrii pomelnice. Bafta!
|
Da, puteam..deasemenea ,puteam sa dorm sau sa ma plimb la fel de bine..

..ce legatura are ce puteam face eu, cu ceea ce am decis ca este necesar si ce legatura ai tu in treaba asta? nu cred ca te-am solicitat ca si consilier

... In alta ordine de idei, daca NU esti de acord cu regulamentul, NU DESCHIZI TOPIC ! motivatiile ca vai..sa vezi ca te suna nustiucine sa faca mistouri(sa stii ca acei "nustiucine" tot suna non-stop pe toti cei 20MII de useri ce au anunturi..sau poate te-ar fi ales numai pe dumneata, avand "du
jmanie" dedicata

)..pai daca esti sensibil si iritat permanent, izoleaza-te frate in vreun incubator , sa nu risti cumva sa interactionezi altfel decat
iti doresti tu, cu persoane pe care nu
le-ai ales tu...

..Este posibil sa ai ceva probleme si te sfatuiesc sa vizitezi un psiholog. Succes

!