Monitor LCD ViewStar pe 17 . Este cumparat de mine de nou din magazin . Are doua boxe stereo incorporate ( functionale ) , am la el incarcator , cablu pentru conectare sunet la PC , Laptop , cd-player , i-pod etc . L am folosit in total maxim 15 ore si are o greutate de 2 kg . Aici poti vedea poze reale cu el : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...star-17-a.html