![]() |
vand iphone 2g 8g
3 Attachment(s)
pozele sant reale cu telefonul
ii trebuie geam la telefon ,si buton se vede in poze touchu este functional dar mai greu din cauza lipsei geamului nu are pixeli morti nu este blocat in retea nu am accesorii la el pret 300 roni id bbmwboss sau pe pv Attachment 2275927 Attachment 2275928 Attachment 2275929 |
Re: vand iphone 2g 8g
Te intereseaza un schimb cu un monitor LCD ?
Monitor LCD ViewStar pe 17 . Este cumparat de mine de nou din magazin . Are doua boxe stereo incorporate ( functionale ) , am la el incarcator , cablu pentru conectare sunet la PC , Laptop , cd-player , i-pod etc . L am folosit in total maxim 15 ore si are o greutate de 2 kg . Aici poti vedea poze reale cu el : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...star-17-a.html |
Re: vand iphone 2g 8g
se adauga si o pereche de casti si incarcator
|
Re: vand iphone 2g 8g
Te intereseaza schimbul ?
|
Re: vand iphone 2g 8g
nu msi de oferta
|
Re: vand iphone 2g 8g
Quote:
|
Re: vand iphone 2g 8g
nu msi de oferta
|
Re: vand iphone 2g 8g
.............
|
Re: vand iphone 2g 8g
sall te intereseaza un schimb cu un nokia x3 sau un lg gt405, ambele sunt in stare f buna ..astept un pm
|
Re: vand iphone 2g 8g
ai pm
|
Re: vand iphone 2g 8g
se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:53. |
- Copyright 2026 4Tuning