Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand iphone 2g 8g (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/296124-vand-iphone-2g-8g.html)

justblack83 29-12-11 12:01

vand iphone 2g 8g
 
3 Attachment(s)
pozele sant reale cu telefonul



ii trebuie geam la telefon ,si buton se vede in poze

touchu este functional dar mai greu din cauza lipsei geamului

nu are pixeli morti

nu este blocat in retea

nu am accesorii la el



pret 300 roni
id bbmwboss sau pe pv


Attachment 2275927

Attachment 2275928

Attachment 2275929

Daniel_Toa 29-12-11 17:34

Re: vand iphone 2g 8g
 
Te intereseaza un schimb cu un monitor LCD ?

Monitor LCD ViewStar pe 17 . Este cumparat de mine de nou din magazin . Are doua boxe stereo incorporate ( functionale ) , am la el incarcator , cablu pentru conectare sunet la PC , Laptop , cd-player , i-pod etc . L am folosit in total maxim 15 ore si are o greutate de 2 kg . Aici poti vedea poze reale cu el : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...star-17-a.html

justblack83 30-12-11 15:06

Re: vand iphone 2g 8g
 
se adauga si o pereche de casti si incarcator

Daniel_Toa 30-12-11 16:57

Re: vand iphone 2g 8g
 
Te intereseaza schimbul ?

justblack83 30-12-11 17:32

Re: vand iphone 2g 8g
 
nu msi de oferta

R.Equinox 01-01-12 19:36

Re: vand iphone 2g 8g
 
Quote:

Originally Posted by justblack83 (Post 4801059)
nu msi de oferta

Un schimb cu orga mea?....E impecabila....a fost folosita doar 2 sapt apoi a stat numai in husa...

justblack83 01-01-12 20:48

Re: vand iphone 2g 8g
 
nu msi de oferta

justblack83 03-01-12 09:43

Re: vand iphone 2g 8g
 
.............

ukyobob 03-01-12 22:02

Re: vand iphone 2g 8g
 
sall te intereseaza un schimb cu un nokia x3 sau un lg gt405, ambele sunt in stare f buna ..astept un pm

justblack83 04-01-12 07:28

Re: vand iphone 2g 8g
 
ai pm

justblack83 04-01-12 15:07

Re: vand iphone 2g 8g
 
se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 17:53.

- Copyright 2026 4Tuning