Geaca Timberland masura M cu umplutura din puf de rata .Pret 500 ron.
Bocanci din piele Timberland masura 41,5.Pret 300 ron. momentan nu am poze cu ei,sunt albi cu negru.O sa revin cu poze.Produsele sunt 100% originale si sunt aduse din Anglia.
Da,sunt facute in China...cam toate firmele se fac acum pe piata asiatica..mana de lucru mai ieftina..ti sa parut ceva in neregula cu cele din magazin de la noi?
Da,sunt facute in China...cam toate firmele se fac acum pe piata asiatica..mana de lucru mai ieftina..ti sa parut ceva in neregula cu cele din magazin de la noi?
un pic niste cusaturi si lipituri la niste bocanci erau cam scumpe fata de pret de 780 ron...
Poze cu bocancii...accept si schimburi cu aparat foto,jante de tabla pe 15/5*100,cauciucuri de iarna 195/50/15..etc..
Trening prezentare FC TORINO,masura M,pret 250.
La Multi Ani!