Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand geaca Timberland (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/295213-vand-geaca-timberland.html)

golfun 20-12-11 21:17

Vand geaca Timberland
 
1 Attachment(s)
Geaca Timberland masura M cu umplutura din puf de rata .Pret 500 ron.

Bocanci din piele Timberland masura 41,5.Pret 300 ron. momentan nu am poze cu ei,sunt albi cu negru.O sa revin cu poze.Produsele sunt 100% originale si sunt aduse din Anglia.

mark_uss 20-12-11 22:26

Re: Vand geaca Timberland
 
nu te supara sunt made in china ca cele din romania?

golfun 21-12-11 00:04

Re: Vand geaca Timberland
 
Da,sunt facute in China...cam toate firmele se fac acum pe piata asiatica..mana de lucru mai ieftina:rolleyes2..ti sa parut ceva in neregula cu cele din magazin de la noi?

mark_uss 21-12-11 12:12

Re: Vand geaca Timberland
 
Quote:

Originally Posted by golfun (Post 4788283)
Da,sunt facute in China...cam toate firmele se fac acum pe piata asiatica..mana de lucru mai ieftina:rolleyes2..ti sa parut ceva in neregula cu cele din magazin de la noi?

un pic niste cusaturi si lipituri la niste bocanci erau cam scumpe fata de pret de 780 ron...

golfun 09-01-12 20:28

Re: Vand geaca Timberland
 
5 Attachment(s)
Poze cu bocancii...accept si schimburi cu aparat foto,jante de tabla pe 15/5*100,cauciucuri de iarna 195/50/15..etc..:D
Trening prezentare FC TORINO,masura M,pret 250.
La Multi Ani!

golfun 14-01-12 11:35

Re: Vand geaca Timberland
 
Sus cu ele...ca vine iarna!!! produse 100% originale la jumatate de pret fata de magazin:D

golfun 23-01-12 21:05

Re: Vand geaca Timberland
 
6 Attachment(s)
Se mai adauca un trening Internazionale Milano din microfibra,masura S-M,culoare alb...pret 250 lei.

golfun 17-03-12 15:04

Re: Vand geaca Timberland
 
Se poate inchide,multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2026 4Tuning