Quote:
Originally Posted by rorschach
Cred ca am discutat aseara la telefon ,ramane pe duminica sa-i probezi.
|
nu ne-am auzit la telefon..duminica sunt la Drift Grand Prix of Romania!
am sa memotrez nr tau..si te sun duminca..poate ne intalnim pentru o proba..