Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nike piele (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/282572-vand-nike-piele.html)

rorschach 12-10-11 08:36

Vand Nike piele
 
3 Attachment(s)
Marimea 45
Noi
Piele

Pret : 100 ron

Contact : 0766.366.903

rorschach 20-10-11 07:56

Re: Vand Nike piele
 
valabil

jhonycvz 20-10-11 11:51

Re: Vand Nike piele
 
Quote:

Originally Posted by rorschach (Post 4639857)
Marimea 45
Noi
Piele

Pret : 100 ron

Contact : 0766.366.903

mai este lavabil?
ma intereseaza eu port 44,dar marge si 45..se pot proba?

rorschach 21-10-11 09:16

Re: Vand Nike piele
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 4657783)
mai este lavabil?
ma intereseaza eu port 44,dar marge si 45..se pot proba?

Cred ca am discutat aseara la telefon ,ramane pe duminica sa-i probezi.

jhonycvz 22-10-11 09:39

Re: Vand Nike piele
 
Quote:

Originally Posted by rorschach (Post 4659669)
Cred ca am discutat aseara la telefon ,ramane pe duminica sa-i probezi.

nu ne-am auzit la telefon..duminica sunt la Drift Grand Prix of Romania!

am sa memotrez nr tau..si te sun duminca..poate ne intalnim pentru o proba..

rorschach 22-10-11 18:09

Re: Vand Nike piele
 
Revin cu o precizare m-am uitat acum la ei si scrie marimea 45.5 ,eu stau in lacul tei dupa ora ~20 poti veni sa-i probezi.
Ne auzim la un telefon.

rorschach 26-10-11 08:01

Re: Vand Nike piele
 
valabil

rorschach 28-10-11 07:14

Re: Vand Nike piele
 
valabil

rorschach 04-11-11 07:21

Re: Vand Nike piele
 
80 ron valabil

rorschach 08-11-11 20:00

Re: Vand Nike piele
 
se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 12:28.

- Copyright 2026 4Tuning