Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-11, 11:52   #1
Ernest

Stage 5
 
Ernest's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 834
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[BMW]
Default !!! Vand Nokia 7380 !!!

starea telefonului este una foarte buna atat tehnic cat si estetic . estetic telefonul arata de 9/10 iar tehnic merita 10/10 !

Telefonul se vinde cu husa originala Nokia speciala pt el, casti,incarcator si snur dedicat nokia 7380.

Telefonul nu este codat !!

COntact la 0761 142 200 ( cu sms inainte sa stiu sa raspund ) sau mail la [email protected]

pretul este de 280 lei
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_0745.JPG
Views:	148
Size:	109.1 KB
ID:	2113724  
__________________
Anonymous Motorsport member
Ernest is offline   Reply With Quote
Old 12-08-11, 01:26   #2
Ernest

Stage 5
 
Ernest's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 834
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[BMW]
Default Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!

uup.. telefon mic finut ideal pt fata !!
Ernest is offline   Reply With Quote
Old 15-08-11, 15:19   #3
Ernest

Stage 5
 
Ernest's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 834
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[BMW]
Default Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!

upp.. 240 lei
Ernest is offline   Reply With Quote
Old 22-08-11, 17:45   #4
Ernest

Stage 5
 
Ernest's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 834
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[BMW]
Default Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!

uuuppppp
Ernest is offline   Reply With Quote
Old 28-05-14, 09:04   #5
rio4free

Stock
 
Join Date: May 2014
Posts: 3
Default Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!

Quote:
Originally Posted by Ernest View Post
starea telefonului este una foarte buna atat tehnic cat si estetic . estetic telefonul arata de 9/10 iar tehnic merita 10/10 !

Telefonul se vinde cu husa originala Nokia speciala pt el, casti,incarcator si snur dedicat nokia 7380.

Telefonul nu este codat !!

COntact la 0761 142 200 ( cu sms inainte sa stiu sa raspund ) sau mail la [email protected]

pretul este de 280 lei
Noroc.....mai este valabil?
Bafta
rio4free is offline   Reply With Quote
Old 28-05-14, 23:31   #6
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!

cumetre...daca tu esti sanatos io sunt nepotu lu arcu de triumph...nu vezi ca anuntu e din 2011?
Bytzu is offline   Reply With Quote
Old 29-05-14, 08:15   #7
rio4free

Stock
 
Join Date: May 2014
Posts: 3
Default Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!

Quote:
Originally Posted by Bytzu View Post
cumetre...daca tu esti sanatos io sunt nepotu lu arcu de triumph...nu vezi ca anuntu e din 2011?
Nepotul lui arcul de triumph....daca erai baiat destept stergeai anuntul....
rio4free is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -