Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   !!! Vand Nokia 7380 !!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/272873-vand-nokia-7380-a.html)

Ernest 09-08-11 11:52

!!! Vand Nokia 7380 !!!
 
1 Attachment(s)
starea telefonului este una foarte buna atat tehnic cat si estetic . estetic telefonul arata de 9/10 iar tehnic merita 10/10 !

Telefonul se vinde cu husa originala Nokia speciala pt el, casti,incarcator si snur dedicat nokia 7380.

Telefonul nu este codat !!

COntact la 0761 142 200 ( cu sms inainte sa stiu sa raspund ) sau mail la [email protected]

pretul este de 280 lei

Ernest 12-08-11 01:26

Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!
 
uup.. telefon mic finut ideal pt fata !!

Ernest 15-08-11 15:19

Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!
 
upp.. 240 lei

Ernest 22-08-11 17:45

Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!
 
uuuppppp

rio4free 28-05-14 09:04

Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!
 
Quote:

Originally Posted by Ernest (Post 4516188)
starea telefonului este una foarte buna atat tehnic cat si estetic . estetic telefonul arata de 9/10 iar tehnic merita 10/10 !

Telefonul se vinde cu husa originala Nokia speciala pt el, casti,incarcator si snur dedicat nokia 7380.

Telefonul nu este codat !!

COntact la 0761 142 200 ( cu sms inainte sa stiu sa raspund ) sau mail la [email protected]

pretul este de 280 lei

Noroc.....mai este valabil?
Bafta

Bytzu 28-05-14 23:31

Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!
 
cumetre...daca tu esti sanatos io sunt nepotu lu arcu de triumph...nu vezi ca anuntu e din 2011?

rio4free 29-05-14 08:15

Re: !!! Vand Nokia 7380 !!!
 
Quote:

Originally Posted by Bytzu (Post 5710960)
cumetre...daca tu esti sanatos io sunt nepotu lu arcu de triumph...nu vezi ca anuntu e din 2011?

Nepotul lui arcul de triumph....daca erai baiat destept stergeai anuntul....


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning