Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-11, 20:52   #1
gabytzuuuz

Stage 4
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 188
Default Vand Nikon D90

Asa cum spune si titlul thread-ului vand un body de Nikon D90 - pachetul complet de la cutie,facturi,cordeluta,fire + un card NIKON de 4 GB+geanta nikon


- A fost cumparat de la SKIN in februraie.2010 si are garantie pana in februarie.2012 .
- Se poate face orice fel de test si verificare.
- NU accept nici un fel de schimb
- Livrare si testare in Bucuresti - NU trimit in alt oras prin curier sau prin posta.
- Este impecabil, a fost folosit cu mare grija
- Nu are praf pe senzor,nu are urme de uzura nu e zgariat....
- A fost folosit in regim amator; are aprox. 23000 cadre (se poate testa fara probleme - dau ultima poza)
- Am toate hartiile la el (factura,bon,garantie - toate in original)



PRET:1799RON.


Contact: mail/mess:[email protected]
telefon: 0722.54.96.29
__________________
NO sign!

Last edited by gabytzuuuz; 07-04-11 at 20:56.
gabytzuuuz is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -