Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nikon D90 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/251776-vand-nikon-d90.html)

gabytzuuuz 07-04-11 20:52

Vand Nikon D90
 
Asa cum spune si titlul thread-ului vand un body de Nikon D90 - pachetul complet de la cutie,facturi,cordeluta,fire + un card NIKON de 4 GB+geanta nikon


- A fost cumparat de la SKIN in februraie.2010 si are garantie pana in februarie.2012 .
- Se poate face orice fel de test si verificare.
- NU accept nici un fel de schimb
- Livrare si testare in Bucuresti - NU trimit in alt oras prin curier sau prin posta.
- Este impecabil, a fost folosit cu mare grija
- Nu are praf pe senzor,nu are urme de uzura nu e zgariat....
- A fost folosit in regim amator; are aprox. 23000 cadre (se poate testa fara probleme - dau ultima poza)
- Am toate hartiile la el (factura,bon,garantie - toate in original)



PRET:1799RON.


Contact: mail/mess:[email protected]
telefon: 0722.54.96.29


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning