donstefan,putin mai multa consideratie pentru ceilalti useri nu ti-ar deranja titlul de "don"....si nici nu cred ca ar fi un mare efort...daca suma pe care o ceri,e chiar neinsemnata pentru valoarea ta si nu merita efortul de a da detalii (macar brandul il puteai specifica din primul post or titlu),ai putea sa-l faci cadou

Daca as fi moderat eu sectiunea asta,aveai postul sters pentru atitudine sfidatoare si la adresa userilor si a celor cateva reguli ale sectiunii asteia

Vanzare buna,