Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand laptop p4 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/23935-vand-laptop-p4.html)

donstefan 22-09-06 14:19

vand laptop p4
 
urgent pret 500e discutabil tel.0723126000

andreea` 22-09-06 14:55

Re: vand laptop p4
 
detalii despre el?
poze?

aditzu31 23-09-06 10:42

Re: vand laptop p4
 
sunt si eu interesat! ce model...?

donstefan 23-09-06 12:16

Re: vand laptop p4
 
Quote:

Originally Posted by aditzu31 (Post 561943)
sunt si eu interesat! ce model...?

:shock: cred ca este destul de ieftin nimeni nu suna???????????????:?:

DolusD 23-09-06 12:54

Re: vand laptop p4
 
Ce are pe el acest laptop ???
Procesor ???
Placa de baza (si ce porturi are) ???
Ram ???
Palca video ???
Hdd ???
Unitate ROM ???
Floppy ???
Acumulator ???
Da detalii ca daca e procesor celeron si 128 sdram potzi sa0l dai la 200 e :))

donstefan 23-09-06 18:59

Re: vand laptop p4
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 562110)
Ce are pe el acest laptop ???
Procesor ???
Placa de baza (si ce porturi are) ???
Ram ???
Palca video ???
Hdd ???
Unitate ROM ???
Floppy ???
Acumulator ???
Da detalii ca daca e procesor celeron si 128 sdram potzi sa0l dai la 200 e :))

BA CE CHESTIE TI AM RASPUNS E OK ????

donstefan 04-10-06 09:22

Re: vand laptop p4
 
haideti este oferta asus a2500h la 500e ???????????????????????

fanete 13-10-06 16:47

Re: vand laptop p4
 
ma... eu cred ca nici nu stii ce vrei sa vinzi. te intreaba oamenii astia detalii si nu stii ce sa rapunzi vrei sa te ajut eu sa cautam niste detalii pe net. vezi ca sunt niste conditii in care poti sa postezi un anunts pe bazar.

donstefan 19-10-06 11:48

Re: vand laptop p4
 
Quote:

Originally Posted by fanete (Post 584833)
ma... eu cred ca nici nu stii ce vrei sa vinzi. te intreaba oamenii astia detalii si nu stii ce sa rapunzi vrei sa te ajut eu sa cautam niste detalii pe net. vezi ca sunt niste conditii in care poti sa postezi un anunts pe bazar.

sa raspuns si vezi cu exprimarea de genul MA sa nu ne cunoastem ok

lascarica 24-10-06 02:29

Re: vand laptop p4
 
donstefan,putin mai multa consideratie pentru ceilalti useri nu ti-ar deranja titlul de "don"....si nici nu cred ca ar fi un mare efort...daca suma pe care o ceri,e chiar neinsemnata pentru valoarea ta si nu merita efortul de a da detalii (macar brandul il puteai specifica din primul post or titlu),ai putea sa-l faci cadou:)
Daca as fi moderat eu sectiunea asta,aveai postul sters pentru atitudine sfidatoare si la adresa userilor si a celor cateva reguli ale sectiunii asteia;)
Vanzare buna,

Hondarul 24-10-06 11:09

Re: vand laptop p4
 
donstefan, lumea te-a intrebat frumos, e bine sa raspunzi la fel... daca vrei, evident.

panaitescud 31-10-06 10:14

Re: vand laptop p4
 
nea fane mai e valabil anuntu ????

donstefan 17-11-06 16:05

Re: vand laptop p4
 
Quote:

Originally Posted by panaitescud (Post 605455)
nea fane mai e valabil anuntu ????

valabi inca si imi cer scuze dar am fost plecat

donstefan 17-11-06 16:23

Re: vand laptop p4
 
detalii : pentium 4 cpu 2.8
512 MB RAM
40 HDD
UNITATE CDRW / DVD
SUNET REALTEK AC 97
INFRARED


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning