vand nokia e51, model argintiu/metal(stainless steel), decodat, arata de nota 9! la cutie cu accesorii: cd, manuale, casti, incarcator, cablu de date!!! poze deocamdata nu am, dar o sa fac! motivul vanzarii este ca am un e52 si nu are rost sa mai tin e51, si am si nevoie de bani! multumesc! trimit prin tara! fara schimburi!!!
pret: 290lei/neg!
contact: aici pe forum pm, sau id:
[email protected]