Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand: nokia e51 urgent!!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/221456-vand-nokia-e51-urgent.html)

sandor406 18-11-10 18:14

vand: nokia e51 urgent!!!
 
vand nokia e51, model argintiu/metal(stainless steel), decodat, arata de nota 9! la cutie cu accesorii: cd, manuale, casti, incarcator, cablu de date!!! poze deocamdata nu am, dar o sa fac! motivul vanzarii este ca am un e52 si nu are rost sa mai tin e51, si am si nevoie de bani! multumesc! trimit prin tara! fara schimburi!!!
pret: 290lei/neg!
contact: aici pe forum pm, sau id: [email protected]

sandor406 21-11-10 15:47

Re: vand: nokia e51 urgent!!!
 
s-a dat se poate inchide!


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning