Re: Vānd brăţară şi lănţişor
Problema e semnalul, dupa masa sunt la sat si nu tin telefoanele la mine ca nu prea prind semnal. Stiu ca am mai vorbit, dupa cum ti-am zis am mers la bijuterie si le-am verificat dar nu am mai avut numarul tau. O sa te sun maine si vorbim, numai bine.
|