Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vānd brăţară şi lănţişor (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/220615-vand-bratara-lantisor.html)

DEY_tm 14-11-10 18:26

Vānd brăţară şi lănţişor
 
1 Attachment(s)
AUR: 14 CARATE
GREUTATE: 10 g (+)
PRET: 800 RON
TELEFON: 0730510826

DEY_tm 14-11-10 18:29

VAND LANT
 
1 Attachment(s)
AUR: 14 CARATE
GREUTATE: 10 g (+)
PRET: 800 RON
TELEFON: 0730510826

DEY_tm 18-11-10 20:39

Re: Vānd brăţară şi lănţişor
 
up...

DEY_tm 23-11-10 20:58

Re: Vānd brăţară şi lănţişor
 
uppp... anunt valabil

DEY_tm 26-11-10 22:21

Re: Vānd brăţară şi lănţişor
 
LANTISOR + BRATARA la 1400 ron, facem si noi o oferta cat de cat (buna, zic eu)

ANUNT VALABIL

DEY_tm 04-12-10 21:37

Re: Vānd brăţară şi lănţişor
 
Imi cer scuze, am fost la bijuterie si e aur de 14 carate, in total 22,26 g, pret 1500 ron

cassadao 09-12-10 20:29

Re: Vānd brăţară şi lănţişor
 
Quote:

Originally Posted by DEY_tm (Post 3870573)
Imi cer scuze, am fost la bijuterie si e aur de 14 carate, in total 22,26 g, pret 1500 ron

salut te am sunat am vorbit cu tine iti platesc banii pe care i ceri 0744676889 de ce nu raspunzi daca tot ai de vanzare ceva nu inteleg

DEY_tm 09-12-10 21:53

Re: Vānd brăţară şi lănţişor
 
Problema e semnalul, dupa masa sunt la sat si nu tin telefoanele la mine ca nu prea prind semnal. Stiu ca am mai vorbit, dupa cum ti-am zis am mers la bijuterie si le-am verificat dar nu am mai avut numarul tau. O sa te sun maine si vorbim, numai bine.

DEY_tm 14-12-10 20:16

Re: Vānd brăţară şi lănţişor
 
se poate inchide, nu se mai vand, multumesc


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning