Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-10, 21:16   #1
babone
Honda Driver

Stage 5
 
babone's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 918
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Post Vand SE K800i

Vand Sony Ericsson K800 cu pachet complet (cutie,incarcator,curelusa de piele,hands-free,cablu de date,card de 512,carticele,CD,toc de piele).Telefonul arata de nota 9.5 fiind doar un pic luata vopseaua la colturi si un pic pe capacul din spate de la camera.Telefonul este codat in reteaua orange dar softul este cel original.Pret 200 Ron FIX,nu ma intereseaza schimburi cu nimic,doar daca aveti un SEB4.11 GT2 chip pentru fiat punto GT.contact : 0765.248.511 sau YM : babone_reload
babone is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:37   #2
babone
Honda Driver

Stage 5
 
babone's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 918
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Vand SE K800i

UPPPP
babone is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -