Vand Sony Ericsson K800 cu pachet complet (cutie,incarcator,curelusa de piele,hands-free,cablu de date,card de 512,carticele,CD,toc de piele).Telefonul arata de nota 9.5 fiind doar un pic luata vopseaua la colturi si un pic pe capacul din spate de la camera.Telefonul este codat in reteaua orange dar softul este cel original.Pret 200 Ron FIX,nu ma intereseaza schimburi cu nimic,doar daca aveti un SEB4.11 GT2 chip pentru fiat punto GT.contact : 0765.248.511 sau YM : babone_reload