Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand SE K800i (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/215298-vand-k800i.html)

babone 19-10-10 21:16

Vand SE K800i
 
Vand Sony Ericsson K800 cu pachet complet (cutie,incarcator,curelusa de piele,hands-free,cablu de date,card de 512,carticele,CD,toc de piele).Telefonul arata de nota 9.5 fiind doar un pic luata vopseaua la colturi si un pic pe capacul din spate de la camera.Telefonul este codat in reteaua orange dar softul este cel original.Pret 200 Ron FIX,nu ma intereseaza schimburi cu nimic,doar daca aveti un SEB4.11 GT2 chip pentru fiat punto GT.contact : 0765.248.511 sau YM : babone_reload

babone 20-10-10 16:37

Re: Vand SE K800i
 
UPPPP


All times are GMT +2. The time now is 12:41.

- Copyright 2026 4Tuning