| Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto |
20-04-10, 13:39
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Vand Nokia N80
Estetic 9, tehnic 10, o mica problema, dar nu de functionare, cand introduc incarcatorul in mufa telefonului trebuie sa rotesc intr-o anumita pozitie pentru a incarca. Neumblat in el sau la soft, necodat. Bateria tine 3-4 zile la vorbit normal.
Am telefon, incarcator, cablu de date, card original nokia 512 mb, cd, cutie.
Pret 200 lei.
Doar Bucuresti.
http://www.gsmarena.com/nokia_n80-1347.php
|
|
|
20-04-10, 22:17
|
#2
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 475
Member of: [DACIA] [Toyota] [Suzuki] [2 Roti]
|
Re: Vand Nokia N80
schimbi cu un sony ericsson v630 plus diferenta din partea mea?
|
|
|
21-04-10, 10:49
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Nokia N80
Imi pare rau, dar anuntul este valabil doar pentru Bucuresti.
|
|
|
21-04-10, 10:51
|
#4
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 475
Member of: [DACIA] [Toyota] [Suzuki] [2 Roti]
|
Re: Vand Nokia N80
Cu un drum de-al meu pana la bucuresti cred ca se poate rezolva problema. Ai fi de acord? Ce difierenta mai vrei?
|
|
|
21-04-10, 15:47
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Nokia N80
Valabil in continuare.
|
|
|
23-04-10, 16:47
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Nokia N80
Valabil in continuare.
|
|
|
23-04-10, 20:53
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,654
|
Re: Vand Nokia N80
De cat timp il ai ?
E codat pe vreun operator ?
|
|
|
23-04-10, 22:16
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Nokia N80
Il am de circa doua saptamani, l-am cumparat tot de pe forum, il vand sau pe el, sau siemens-ul sxg75.
Pe care il vand primul, il pastrez pe celalalt.
Daca esti interesat de vreunul, astept pm.
Uite aici, ca sa nu mai cauti:
https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-resoftat.html
Dau si castile originale siemens.
Last edited by silvet; 23-04-10 at 22:39.
|
|
|
24-04-10, 16:19
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Nokia N80
N80 - telefon, acumulator, incarcator - 170 lei.
|
|
|
25-04-10, 14:17
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Nokia N80
Am fost si am verificat telefonul - nici nu a fost nevoie sa fie desfacut.
Problema este de la incarcator, are firul intrerupt, insa asa cum am spus, in anumita pozitie incarca.
Pretul revine la 200 lei pentru tot.
|
|
|
27-04-10, 12:13
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Nokia N80
Schimb cu LG U960 + 100 lei.
|
|
|
|
|