![]() |
Vand Nokia N80
3 Attachment(s)
Estetic 9, tehnic 10, o mica problema, dar nu de functionare, cand introduc incarcatorul in mufa telefonului trebuie sa rotesc intr-o anumita pozitie pentru a incarca. Neumblat in el sau la soft, necodat. Bateria tine 3-4 zile la vorbit normal.
Am telefon, incarcator, cablu de date, card original nokia 512 mb, cd, cutie. Pret 200 lei. Doar Bucuresti. http://www.gsmarena.com/nokia_n80-1347.php |
Re: Vand Nokia N80
schimbi cu un sony ericsson v630 plus diferenta din partea mea?
|
Re: Vand Nokia N80
Imi pare rau, dar anuntul este valabil doar pentru Bucuresti.
|
Re: Vand Nokia N80
Cu un drum de-al meu pana la bucuresti cred ca se poate rezolva problema. Ai fi de acord? Ce difierenta mai vrei?
|
Re: Vand Nokia N80
Valabil in continuare.
|
Re: Vand Nokia N80
Valabil in continuare.
|
Re: Vand Nokia N80
De cat timp il ai ?
E codat pe vreun operator ? |
Re: Vand Nokia N80
Il am de circa doua saptamani, l-am cumparat tot de pe forum, il vand sau pe el, sau siemens-ul sxg75.
Pe care il vand primul, il pastrez pe celalalt. Daca esti interesat de vreunul, astept pm. Uite aici, ca sa nu mai cauti: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-resoftat.html Dau si castile originale siemens. |
Re: Vand Nokia N80
N80 - telefon, acumulator, incarcator - 170 lei.
|
Re: Vand Nokia N80
Am fost si am verificat telefonul - nici nu a fost nevoie sa fie desfacut.
Problema este de la incarcator, are firul intrerupt, insa asa cum am spus, in anumita pozitie incarca. Pretul revine la 200 lei pentru tot. |
Re: Vand Nokia N80
Schimb cu LG U960 + 100 lei.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning