Telefonul are display-ul spart, nu doar sticla ci si display-ul (varul meu care detinea telefonula a incercat sa il desfaca sa curete sticla de pe display insa a reusit doar sa sparga intreg display-ul si sa zgarie si carcasa), in rest se aprinde, suna si functioneaza ok, partea de sus a touch-ului fiind inca functionala. am la el un display luat de pe un iphone cu placa arsa insa un service imi cere peste 1 mil sa mi-l schimbe si am foarte mare nevoie de bani pentru revelion. telefonul se vinde in starea in care este, impreuna cu display-ul de schimb cu 5.5 milioane, insa cat mai urgent.
0765 526 435