![]() |
Iphone 2G 16GB
Telefonul are display-ul spart, nu doar sticla ci si display-ul (varul meu care detinea telefonula a incercat sa il desfaca sa curete sticla de pe display insa a reusit doar sa sparga intreg display-ul si sa zgarie si carcasa), in rest se aprinde, suna si functioneaza ok, partea de sus a touch-ului fiind inca functionala. am la el un display luat de pe un iphone cu placa arsa insa un service imi cere peste 1 mil sa mi-l schimbe si am foarte mare nevoie de bani pentru revelion. telefonul se vinde in starea in care este, impreuna cu display-ul de schimb cu 5.5 milioane, insa cat mai urgent.
0765 526 435 |
Re: Iphone 2G 16GB
<a href="http://www.postimage.org/image.php?v=Ts1xudjA" target="_blank"><img src="https://s2.postimage.org/1xudjA.jpg" border="0" alt="Free image hosting powered by PostImage.org" /></a>
o imagine cu telefonul si display-ul in care se poate observa ca are si semnal si se incarca ok. |
Re: Iphone 2G 16GB
|
Re: Iphone 2G 16GB
mai incearca ca nu se vede nimic
|
Re: Iphone 2G 16GB
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Iphone 2G 16GB
nimeni interesat? pretul este negociabil..
|
Re: Iphone 2G 16GB
astept in continuare oferte..
|
Re: Iphone 2G 16GB
iti dau un nokia 8800 black edition,telefon foarte rar
|
Re: Iphone 2G 16GB
iti ofer un LG Viewty 990
|
Re: Iphone 2G 16GB
un GPS la schimb?
|
Re: Iphone 2G 16GB
Quote:
|
Re: Iphone 2G 16GB
Quote:
|
Re: Iphone 2G 16GB
Un 9300i communicator ?
|
Re: Iphone 2G 16GB
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning