Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Iphone 2G 16GB (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/160858-iphone-2g-16gb.html)

tha_nox 28-12-09 14:56

Iphone 2G 16GB
 
Telefonul are display-ul spart, nu doar sticla ci si display-ul (varul meu care detinea telefonula a incercat sa il desfaca sa curete sticla de pe display insa a reusit doar sa sparga intreg display-ul si sa zgarie si carcasa), in rest se aprinde, suna si functioneaza ok, partea de sus a touch-ului fiind inca functionala. am la el un display luat de pe un iphone cu placa arsa insa un service imi cere peste 1 mil sa mi-l schimbe si am foarte mare nevoie de bani pentru revelion. telefonul se vinde in starea in care este, impreuna cu display-ul de schimb cu 5.5 milioane, insa cat mai urgent.

0765 526 435

tha_nox 29-12-09 11:49

Re: Iphone 2G 16GB
 
<a href="http://www.postimage.org/image.php?v=Ts1xudjA" target="_blank"><img src="https://s2.postimage.org/1xudjA.jpg" border="0" alt="Free image hosting powered by PostImage.org" /></a>

o imagine cu telefonul si display-ul in care se poate observa ca are si semnal si se incarca ok.

tha_nox 29-12-09 23:52

Re: Iphone 2G 16GB
 
https://s2.postimage.org/1xudjA-fa356...6656cdab2b.jpg

imi cer scuze...asa sper ca se vede

TunerInProgres 30-12-09 09:59

Re: Iphone 2G 16GB
 
mai incearca ca nu se vede nimic

tha_nox 30-12-09 10:30

Re: Iphone 2G 16GB
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TunerInProgres (Post 2933709)
mai incearca ca nu se vede nimic

Attachment 1243132

tha_nox 31-12-09 00:43

Re: Iphone 2G 16GB
 
nimeni interesat? pretul este negociabil..

tha_nox 05-01-10 16:58

Re: Iphone 2G 16GB
 
astept in continuare oferte..

Bebelus_nebun 05-01-10 18:17

Re: Iphone 2G 16GB
 
iti dau un nokia 8800 black edition,telefon foarte rar

tonino22 06-01-10 22:51

Re: Iphone 2G 16GB
 
iti ofer un LG Viewty 990

ionut_cluj 07-01-10 07:21

Re: Iphone 2G 16GB
 
un GPS la schimb?

tha_nox 12-01-10 17:26

Re: Iphone 2G 16GB
 
Quote:

Originally Posted by Bebelus_nebun (Post 2949132)
iti dau un nokia 8800 black edition,telefon foarte rar

m-ar interesa 8800, e simplu sau sirocco? si cat tine bateria la el?

tha_nox 13-01-10 00:36

Re: Iphone 2G 16GB
 
Quote:

Originally Posted by ionut_cluj (Post 2953505)
un GPS la schimb?

nu, multumesc..

bz10enc 14-01-10 22:32

Re: Iphone 2G 16GB
 
Un 9300i communicator ?

tha_nox 17-01-10 03:28

Re: Iphone 2G 16GB
 
Quote:

Originally Posted by bz10enc (Post 2978316)
Un 9300i communicator ?

nu, sorry da e prea mare telefonul..


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning