Vand 2 pui labrador sau Golden Retriever.
Poze recente nu am...dar daca e cineva interesat, le fac !
Puii au 3 luni, sunt mascul si femela.
Au toate vaccinurile, tot.
Ii dau cu 500 Lei amandoi, sau 250 unul.
Ii vand pentru ca nu mai pot sa ii tin. Deja am 5 caini cu ei doi...si sunt prea multi.
P.m. sau postati aici pentru mai multe informatii.
Si poze.
Deci, sa stiti ca pozele sunt de cand aveau 3-4 saptamani.
Ce-l care este mai deschis e masculul iar ce-a care este mai rosiatica e femela