Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND 2 pui labrador ! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/159051-vand-2-pui-labrador.html)

DannyKid 15-12-09 12:11

5 Attachment(s)
Vand 2 pui labrador sau Golden Retriever.
Poze recente nu am...dar daca e cineva interesat, le fac !
Puii au 3 luni, sunt mascul si femela.
Au toate vaccinurile, tot.
Ii dau cu 500 Lei amandoi, sau 250 unul.
Ii vand pentru ca nu mai pot sa ii tin. Deja am 5 caini cu ei doi...si sunt prea multi.
P.m. sau postati aici pentru mai multe informatii.

Si poze.
Deci, sa stiti ca pozele sunt de cand aveau 3-4 saptamani.
Ce-l care este mai deschis e masculul iar ce-a care este mai rosiatica e femela:D


All times are GMT +2. The time now is 06:35.

- Copyright 2026 4Tuning