| Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto |
20-05-09, 15:42
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Vand Motorola E1000
Arata bine 8/10, functioneaza perfect 10/10.
Am telefon, incarcator si card de 64 mb.
Pret 150 lei.
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-motorola-e1000-58
Poze mai pe seara.
Last edited by silvet; 20-05-09 at 17:15.
|
|
|
22-05-09, 14:29
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Valabil.
|
|
|
24-05-09, 09:25
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Valabil.
|
|
|
26-05-09, 07:36
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Valabil.
|
|
|
28-05-09, 16:37
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
|
|
|
30-05-09, 11:01
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Quote:
Originally Posted by silvet
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
|
Valabil.
|
|
|
01-06-09, 11:46
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Quote:
Originally Posted by silvet
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
|
Valabil.
|
|
|
04-06-09, 19:13
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Quote:
Originally Posted by silvet
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
|
Valabil.
|
|
|
06-06-09, 10:31
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Quote:
Originally Posted by silvet
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
|
Valabil.
|
|
|
08-06-09, 07:01
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
|
Re: Vand Motorola E1000
Quote:
Originally Posted by silvet
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
|
Vandut.
Last edited by silvet; 09-06-09 at 16:48.
|
|
|
|
|