Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 20-05-09, 15:42   #1
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Vand Motorola E1000

Arata bine 8/10, functioneaza perfect 10/10.
Am telefon, incarcator si card de 64 mb.
Pret 150 lei.


http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-motorola-e1000-58
Poze mai pe seara.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Photo-0003(1).jpg
Views:	113
Size:	135.8 KB
ID:	927854   Click image for larger version

Name:	Photo-0005(1).jpg
Views:	56
Size:	125.2 KB
ID:	927855  

Last edited by silvet; 20-05-09 at 17:15.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 22-05-09, 14:29   #2
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Valabil.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 09:25   #3
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Valabil.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 07:36   #4
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Valabil.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 16:37   #5
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 30-05-09, 11:01   #6
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Quote:
Originally Posted by silvet View Post
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
Valabil.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 01-06-09, 11:46   #7
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Quote:
Originally Posted by silvet View Post
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
Valabil.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 04-06-09, 19:13   #8
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Quote:
Originally Posted by silvet View Post
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
Valabil.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 06-06-09, 10:31   #9
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Quote:
Originally Posted by silvet View Post
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
Valabil.
silvet is offline   Reply With Quote
Old 08-06-09, 07:01   #10
silvet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6,564
Default Re: Vand Motorola E1000

Quote:
Originally Posted by silvet View Post
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.
Vandut.

Last edited by silvet; 09-06-09 at 16:48.
silvet is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -