Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Motorola E1000 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/124663-vand-motorola-e1000.html)

silvet 20-05-09 15:42

Vand Motorola E1000
 
2 Attachment(s)
Arata bine 8/10, functioneaza perfect 10/10.
Am telefon, incarcator si card de 64 mb.
Pret 150 lei.


http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-motorola-e1000-58
Poze mai pe seara.

silvet 22-05-09 14:29

Re: Vand Motorola E1000
 
Valabil.

silvet 24-05-09 09:25

Re: Vand Motorola E1000
 
Valabil.

silvet 26-05-09 07:36

Re: Vand Motorola E1000
 
Valabil.

silvet 28-05-09 16:37

Re: Vand Motorola E1000
 
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.

silvet 30-05-09 11:01

Re: Vand Motorola E1000
 
Quote:

Originally Posted by silvet (Post 2359738)
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.

Valabil.

silvet 01-06-09 11:46

Re: Vand Motorola E1000
 
Quote:

Originally Posted by silvet (Post 2359738)
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.

Valabil.

silvet 04-06-09 19:13

Re: Vand Motorola E1000
 
Quote:

Originally Posted by silvet (Post 2359738)
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.

Valabil.

silvet 06-06-09 10:31

Re: Vand Motorola E1000
 
Quote:

Originally Posted by silvet (Post 2359738)
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.

Valabil.

silvet 08-06-09 07:01

Re: Vand Motorola E1000
 
Quote:

Originally Posted by silvet (Post 2359738)
Am reusit sa-i rup una din clemele laterale de prindere a capacului bateriei. Este vorba despre una dintre cele doua cleme laterale din interiorul capacului, cele care lipesc capacul de corpul telefonului in zona mediana. Capacul sta fara probleme, dar in partea unde s-a rupt clema nu mai sta perfect lipit de carcasa - cei interesati de model stiu despre ce este vorba.
Pret fix - 100 lei.

Vandut.


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning