Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-08, 15:25   #1
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default CUMPAR NOKIA 6230

Cumpar Nokia 6230, nu ma intereseaza ce aveti la el, ma intereseaza sa arate decent si sa mearga bine. Nu ma intereseaza daca e codat sau nu. Spuneti-mi ce aveti la ele si preturi, daca se poate si o poza si stam de vorba. Multumesc.

valcea_racing ---> id`u meu in caz ca vreti sa vorbiti direct cu mine, fara psoturi:P


REPET: Pretul il ziceti voi !
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -