Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   CUMPAR NOKIA 6230 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/102327-cumpar-nokia-6230-a.html)

trafy-vr6 27-12-08 15:25

CUMPAR NOKIA 6230
 
Cumpar Nokia 6230, nu ma intereseaza ce aveti la el, ma intereseaza sa arate decent si sa mearga bine. Nu ma intereseaza daca e codat sau nu. Spuneti-mi ce aveti la ele si preturi, daca se poate si o poza si stam de vorba. Multumesc.

valcea_racing ---> id`u meu in caz ca vreti sa vorbiti direct cu mine, fara psoturi:P


REPET: Pretul il ziceti voi !


All times are GMT +2. The time now is 04:00.

- Copyright 2026 4Tuning