Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi > Extreme Racing

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-06, 17:57   #1
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default MI-E DOR DE O ZBURATOARE :(((((((((

Mi- e dor de fratele meu ,stau si imi aduc aminte cum suna el ,, micutule vezi acus vin spre bucuresti mergem sa bem si noi un ,,suc,, !?,, si sucul era sticlale de j&B ,bani la lautari ,etc...........acum este la greu si poate uni lau uitat dar eu nu lam uitat a fost om cu mine si ma ajutat, si nici voi care sunteti tovarasi lui sa nu l uitati ca nu meriata .........CIOARA ESTE UN OM DEOSEBIT SI VA RAMANE.............FRATELE TAU ESTE ALATURI DE TINE!!!


P.s.MULTUMESC BAIETILOR DIN CRAIOVA CARE MAU FACUT SA MA SIMT BINE DE CATE ORI AM FOST, MA I ALES ULTIMILE DATI CAND NU A MA I FOST CIOARA ......VA IUBESC SI VA RESPEKT MIKUTZU....... MIDNIGHT RACERS & EXTREME RACING PANA LA CAPAT

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 02-02-06, 18:45   #2
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

cum sa-l uitam mah ai inebunit dar trebuie sa mai asteptam cu totii pana vine....si mie mi-e dor de el,noua tuturor apropiatilor,dar se pare ca nu mai vor sa-i dea drumul odata...si doamne cine stie cat o sa mai asteptam!...

p.s. daca cineva va spune prostii pe topicul asta a terminat-o cu mine.
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 02-02-06, 23:21   #3
cecilia

Stage 5
 
cecilia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 372
Default

si mie mi-e un dor de el si de toate draciile pe care le facea .... de cate ori imi aduc aminte toate \"aventurile\" ma tavalesc pe jos de ras....de abia astept sa vina... ar fi super daca s-ar putea pana la prima cnr ca acolo era show-ul mare!!
__________________
Speedline is the best line
cecilia is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 00:50   #4
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

Cum am aflata ca ai da drumul cred ca fac pe dracu in 4 sa vin sa l vad si sa l strang in brate.


CU RESPEKT MIKUTZU!!!
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 07:18   #5
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

miss u,

pt el prietenii inseamna cunostinte pt care ar face tot ca sa ii AJUTE
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	22_630.jpg
Views:	346
Size:	127.6 KB
ID:	65999   Click image for larger version

Name:	6_689.jpg
Views:	340
Size:	143.5 KB
ID:	66000   Click image for larger version

Name:	36_119.jpg
Views:	366
Size:	128.6 KB
ID:	66001  

Mondeo is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 17:48   #6
DJ-23-SLK

Stage 3
 
DJ-23-SLK's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 143
Member of:
[Extreme Racing]
Default Baaaaaaa

Mondeo ho tata ca nu e mort...a tu din ce scrii asta reiese...TUTUROR ne e dor de el si sincer sa fiu suntem in stare sa facem ORICE numai sa vina mai repede acasa..Sincer cand am fost la Bucuresti la petrecerea M.R 1 an mi sa zbarlit pielea pe mine cand toata lumea...ABSOLUT toata lumea Urla TZIPA STRIGA cum vrei sa spunetzi \"CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA \"...

R3sT3kPa!!!
__________________
MEMBRU FONDATOR EXTREME RACING CLUB!!!
e X t r e m e FOREVER!!!
DJ-23-SLK is offline   Reply With Quote
Old 26-09-07, 15:58   #7
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: MI-E DOR DE O ZBURATOARE :(((((((((

Quote:
Originally Posted by micutzu_mrc View Post
Mi- e dor de fratele meu ,stau si imi aduc aminte cum suna el ,, micutule vezi acus vin spre bucuresti mergem sa bem si noi un ,,suc,, !?,, si sucul era sticlale de j&B ,bani la lautari ,etc...........acum este la greu si poate uni lau uitat dar eu nu lam uitat a fost om cu mine si ma ajutat, si nici voi care sunteti tovarasi lui sa nu l uitati ca nu meriata .........CIOARA ESTE UN OM DEOSEBIT SI VA RAMANE.............FRATELE TAU ESTE ALATURI DE TINE!!!


P.s.MULTUMESC BAIETILOR DIN CRAIOVA CARE MAU FACUT SA MA SIMT BINE DE CATE ORI AM FOST, MA I ALES ULTIMILE DATI CAND NU A MA I FOST CIOARA ......VA IUBESC SI VA RESPEKT MIKUTZU....... MIDNIGHT RACERS & EXTREME RACING PANA LA CAPAT

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
vezi ca zburatoarea a aterizat, de saptamana trecuta!!!!.....
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 12:11   #8
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: MI-E DOR DE O ZBURATOARE :(((((((((

Quote:
Originally Posted by micutzu_mrc View Post
Mi- e dor de fratele meu ,stau si imi aduc aminte cum suna el ,, micutule vezi acus vin spre bucuresti mergem sa bem si noi un ,,suc,, !?,, si sucul era sticlale de j&B ,bani la lautari ,etc...........acum este la greu si poate uni lau uitat dar eu nu lam uitat a fost om cu mine si ma ajutat, si nici voi care sunteti tovarasi lui sa nu l uitati ca nu meriata .........CIOARA ESTE UN OM DEOSEBIT SI VA RAMANE.............FRATELE TAU ESTE ALATURI DE TINE!!!


P.s.MULTUMESC BAIETILOR DIN CRAIOVA CARE MAU FACUT SA MA SIMT BINE DE CATE ORI AM FOST, MA I ALES ULTIMILE DATI CAND NU A MA I FOST CIOARA ......VA IUBESC SI VA RESPEKT MIKUTZU....... MIDNIGHT RACERS & EXTREME RACING PANA LA CAPAT

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
...................................
Mondeo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -