Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Extreme Racing (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing.html)
-   -   MI-E DOR DE O ZBURATOARE :((((((((( (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing/12492-dor-zburatoare.html)

micutzu_mrc 02-02-06 17:57

MI-E DOR DE O ZBURATOARE :(((((((((
 
Mi- e dor de fratele meu ,stau si imi aduc aminte cum suna el ,, micutule vezi acus vin spre bucuresti mergem sa bem si noi un ,,suc,, !?,, si sucul era sticlale de j&B ,bani la lautari ,etc...........acum este la greu si poate uni lau uitat dar eu nu lam uitat a fost om cu mine si ma ajutat, si nici voi care sunteti tovarasi lui sa nu l uitati ca nu meriata .........CIOARA ESTE UN OM DEOSEBIT SI VA RAMANE.............FRATELE TAU ESTE ALATURI DE TINE!!!


P.s.MULTUMESC BAIETILOR DIN CRAIOVA CARE MAU FACUT SA MA SIMT BINE DE CATE ORI AM FOST, MA I ALES ULTIMILE DATI CAND NU A MA I FOST CIOARA ......VA IUBESC SI VA RESPEKT MIKUTZU....... MIDNIGHT RACERS & EXTREME RACING PANA LA CAPAT

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

dj16xxs 02-02-06 18:45

cum sa-l uitam mah ai inebunit dar trebuie sa mai asteptam cu totii pana vine....si mie mi-e dor de el,noua tuturor apropiatilor,dar se pare ca nu mai vor sa-i dea drumul odata...si doamne cine stie cat o sa mai asteptam!...

p.s. daca cineva va spune prostii pe topicul asta a terminat-o cu mine.

cecilia 02-02-06 23:21

si mie mi-e un dor de el si de toate draciile pe care le facea :( .... de cate ori imi aduc aminte toate \"aventurile\" ma tavalesc pe jos de ras....de abia astept sa vina... ar fi super daca s-ar putea pana la prima cnr ca acolo era show-ul mare!!

micutzu_mrc 03-02-06 00:50

Cum am aflata ca ai da drumul cred ca fac pe dracu in 4 sa vin sa l vad si sa l strang in brate.


CU RESPEKT MIKUTZU!!!

Mondeo 03-02-06 07:18

3 Attachment(s)
:cry: miss u,

pt el prietenii inseamna cunostinte pt care ar face tot ca sa ii AJUTE

DJ-23-SLK 09-02-06 17:48

Baaaaaaa
 
Mondeo ho tata ca nu e mort...a tu din ce scrii asta reiese...TUTUROR ne e dor de el si sincer sa fiu suntem in stare sa facem ORICE numai sa vina mai repede acasa..Sincer cand am fost la Bucuresti la petrecerea M.R 1 an mi sa zbarlit pielea pe mine cand toata lumea...ABSOLUT toata lumea Urla TZIPA STRIGA cum vrei sa spunetzi \"CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA CIOARA \"...

R3sT3kPa!!!

dj16xxs 26-09-07 15:58

Re: MI-E DOR DE O ZBURATOARE :(((((((((
 
Quote:

Originally Posted by micutzu_mrc (Post 298015)
Mi- e dor de fratele meu ,stau si imi aduc aminte cum suna el ,, micutule vezi acus vin spre bucuresti mergem sa bem si noi un ,,suc,, !?,, si sucul era sticlale de j&B ,bani la lautari ,etc...........acum este la greu si poate uni lau uitat dar eu nu lam uitat a fost om cu mine si ma ajutat, si nici voi care sunteti tovarasi lui sa nu l uitati ca nu meriata .........CIOARA ESTE UN OM DEOSEBIT SI VA RAMANE.............FRATELE TAU ESTE ALATURI DE TINE!!!


P.s.MULTUMESC BAIETILOR DIN CRAIOVA CARE MAU FACUT SA MA SIMT BINE DE CATE ORI AM FOST, MA I ALES ULTIMILE DATI CAND NU A MA I FOST CIOARA ......VA IUBESC SI VA RESPEKT MIKUTZU....... MIDNIGHT RACERS & EXTREME RACING PANA LA CAPAT

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

vezi ca zburatoarea a aterizat, de saptamana trecuta!!!!.....

Mondeo 30-09-07 12:11

Re: MI-E DOR DE O ZBURATOARE :(((((((((
 
Quote:

Originally Posted by micutzu_mrc (Post 298015)
Mi- e dor de fratele meu ,stau si imi aduc aminte cum suna el ,, micutule vezi acus vin spre bucuresti mergem sa bem si noi un ,,suc,, !?,, si sucul era sticlale de j&B ,bani la lautari ,etc...........acum este la greu si poate uni lau uitat dar eu nu lam uitat a fost om cu mine si ma ajutat, si nici voi care sunteti tovarasi lui sa nu l uitati ca nu meriata .........CIOARA ESTE UN OM DEOSEBIT SI VA RAMANE.............FRATELE TAU ESTE ALATURI DE TINE!!!


P.s.MULTUMESC BAIETILOR DIN CRAIOVA CARE MAU FACUT SA MA SIMT BINE DE CATE ORI AM FOST, MA I ALES ULTIMILE DATI CAND NU A MA I FOST CIOARA ......VA IUBESC SI VA RESPEKT MIKUTZU....... MIDNIGHT RACERS & EXTREME RACING PANA LA CAPAT

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

...................................


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning