Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 21.11.2004

Bucuresti - 21.11.2004 21.11.2004 CURSA DE VITEZA DE LA BANEASA

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-04, 07:24   #151
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

nu bre, io cred ca se referea Bogdan la faptul ca biletul nu tre sa mai fie 50.000. eu cred ca tre sa fie cel putin 100.000
sa fie undeva la vreo 500 de spectatori care sunt oricum veniti dintre prietenii celor care se dau. si atunci nu o sa ai nevoie nici de politie ca o tragi tu masina langa ala si o sa ii zici de mama si alte familii
COObra is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 08:04   #152
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Eu cred ca Bogdan vroia sa spuna ca ar fi mai bine sa se vanda biletele pt. cursa incepand cu o saptamana sau doua inainte si sa se termine cu o zi sau cu un anumit nr. de ore inainte de cursa. Ar fi poate cel mai bine asa.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 08:25   #153
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Pai da dar in felul asta e posibil sa vinzi 10.000 de bilete.
Unde ii bagi pe oamenii aia de-a lungul a 400 m?
De fapt asta e problema.
COObra is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 09:20   #154
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

vreau si eu filmuletzele cu mine si cu zma daca se paoate
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 09:23   #155
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

putina rabdare oameni buni
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 09:35   #156
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

ma grabesc nu am timp))))))))))
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 09:37   #157
Hazbulatov

Stage 4
 
Hazbulatov's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 181
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Felicitari Nsl, sper ca pe viitor sa organizatzi la fel, doamne cata lume a fost FELICITARI DIN NOU super cursa
Hazbulatov is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 09:54   #158
1100 S

Stage 3
 
1100 S's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 125
Default

zolia T cu dacia aia 1100 ai filmat ceva?...ca daca ai..eu nu ma grabesc...

ZoliaT: DA
1100 S is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 17:24   #159
viviesp

Stage 5
 
viviesp's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,442
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

SPUNETI MAH !!! A FOST SI TXA-ul SI SI-A LUATO DE LA SIERRA V12!!!
viviesp is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 17:31   #160
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=60
maryo is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 17:44   #161
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Din cate am vazut yo unii au intrat si moka...dar fie...
Mi-a placut.A fost super.Felicitari organizatorilor.
tng is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 18:24   #162
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Parerea mea este ca multi vorbesc aiurea, se doreste popularizarea fenomenului, dar daca se poate sa nu fie nici un spectator.

Dupa mine spectatori sa fie cati mai multi posibil, iar organizatorii sa se ocupe sa creeze conditii si participantilor si spectatorilor.
200SX is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 22:18   #163
ion

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 14
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"200SX\"
Parerea mea este ca multi vorbesc aiurea, se doreste popularizarea fenomenului, dar daca se poate sa nu fie nici un spectator.

Dupa mine spectatori sa fie cati mai multi posibil, iar organizatorii sa se ocupe sa creeze conditii si participantilor si spectatorilor.
Da asa este dar ca sa faca asta poate ar fi necesar sa ia 1 000 000 intrarea si 300Euro participarea.Cine mai da maxim 100 de oameni.
Eu zic ca acum e cel mai bun copromis, eu m-am simtit bine, am si vazut .
Erau gardulete pe 800 si ceva de metri, jandarmi destul de desi si de lenesi.Cred ca peste 100 jandarmi.Erau si de la BGS vreo 10.Erau si aia de la LR cu veste albastre speciale.Erau cateva salvari + alte masini cu insemne medicale, pompieri nu mai spun o gramada de masini.
Mai bine de atat lumea se tine doar cu PM-ul.
Nu sunt criminal dar unii o merita risca viata lor si a altora.
ion is offline   Reply With Quote
Old 24-11-04, 00:01   #164
RollerMAN

Stage 4
 
RollerMAN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 193
Default

Sunt mai nou pe forum dar cred k am si eu dreptul la o parere.
Cursa de duminica a iesit destul de misto daca nu luam in considerare faptul ca in postura de spectator nu prea vedeai cine stie ce in modul in care erau puse gardurile.
Spre rusinea mea trebuie sa recunosc k mi-a convenit acea fuga a specatorilor langa start pt k eram si eu cva mai departe si am putut sa ma strecor si eu langa masini si sa vad mai bine pt k altfel mi s-ar fi parut chiar nereusit evenimentul.
Un lucru nu prea l-am inteles... cand am ajuns acolo erau cateva masini in parcare.......dar erau cu mult mai multi oameni decat masini.......si parca nu aveau voie decat soferii......se pare k regulamentul acela nu prea s-a aplicat in cazul unora......desi scria in el k nu exista exceptii.
Mai ales k puteam si eu sa fac p interesantul sa vin cu masina si ziceam k ma dau la libere......dar de fapt nu faceam nimic (cum au facut multi altii) si in felul acesta intram si pe gratis.......stateam si la caldura in masina si vedeam si cursa cum trebuie de la inceput.
Cel mai mult m-a deranjat ca au venit toti tzaranii si imputzitzii ... cel putin langa mine in prima parte a cursei era o natiune conlocuitoare care nu stiu ce cauta acolo da venise cu toata satra sa urle acol ca idiotu. Tzipa ca prostu la vintila iar jandarmii care treceau p acolo nu faceau nimica... in schimb se luau de oameni nevinovati.
Personal mi-a placut cursa per total....dar.....dupa ce m-am chinuit sa ajung in alta parte unde nu as fi avut voie k spectator.....si asta nu mi se pare normal....pt k stiu k sunt multi altii care nu au putut sa faca nimic si nu au vazut cursa asa cum era normal.
Oricum felicitari LR si NSL dar sper la o si mai buna organizare p viitor!
__________________
Born 2 roll!
RollerMAN is offline   Reply With Quote
Old 01-12-04, 08:29   #165
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RollerMAN\"
Sunt mai nou pe forum dar cred k am si eu dreptul la o parere.
Cursa de duminica a iesit destul de misto daca nu luam in considerare faptul ca in postura de spectator nu prea vedeai cine stie ce in modul in care erau puse gardurile.
Spre rusinea mea trebuie sa recunosc k mi-a convenit acea fuga a specatorilor langa start pt k eram si eu cva mai departe si am putut sa ma strecor si eu langa masini si sa vad mai bine pt k altfel mi s-ar fi parut chiar nereusit evenimentul.
Un lucru nu prea l-am inteles... cand am ajuns acolo erau cateva masini in parcare.......dar erau cu mult mai multi oameni decat masini.......si parca nu aveau voie decat soferii......se pare k regulamentul acela nu prea s-a aplicat in cazul unora......desi scria in el k nu exista exceptii.
Mai ales k puteam si eu sa fac p interesantul sa vin cu masina si ziceam k ma dau la libere......dar de fapt nu faceam nimic (cum au facut multi altii) si in felul acesta intram si pe gratis.......stateam si la caldura in masina si vedeam si cursa cum trebuie de la inceput.
Cel mai mult m-a deranjat ca au venit toti tzaranii si imputzitzii ... cel putin langa mine in prima parte a cursei era o natiune conlocuitoare care nu stiu ce cauta acolo da venise cu toata satra sa urle acol ca idiotu. Tzipa ca prostu la vintila iar jandarmii care treceau p acolo nu faceau nimica... in schimb se luau de oameni nevinovati.
Personal mi-a placut cursa per total....dar.....dupa ce m-am chinuit sa ajung in alta parte unde nu as fi avut voie k spectator.....si asta nu mi se pare normal....pt k stiu k sunt multi altii care nu au putut sa faca nimic si nu au vazut cursa asa cum era normal.
Oricum felicitari LR si NSL dar sper la o si mai buna organizare p viitor!
Cred ca pentru a viziona cea mai neutra parere legata de eveniment e bine sa vizionati emisiunea ISCTRIM TV ce poate fi descarcata de pe prima pagina a siteului.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -