un sfat: NICIODATA sa nu mai redimensionati masina pentru a se potrivi in background... aviz underground... chiar daca inainte de a'i da zoom arata binisor, in momentul in care o maresti... se vede foaaarte urat... nu inteleg de ce ai marit si masina si jante si absolut tot pentru a se potrivi in bg... daca ai bg'ul la o rezolutie mare, ori gasesti donori la fel cu rezolutie mare, ori faci brush, ori redimensionezi bg'ul astfel incat sa se potriveasca masina in el